Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell bunkónak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bunkónak lenni csajoknál és új embereknél, hogy úgy érezzék, "küzdeniük" kell értem (akárkiért)?

Figyelt kérdés
és csak ez által néznek fel egyesek az emberre..
2011. aug. 27. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mer ők eggy faxcopó bunkók.
2011. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert alapvetően megmaradt az állatvilágból a nőkben az az ösztön, hogy a legdominánsabb hímmel szeretnének párosodni. Az ilyen hímnek minden ujjára jut egy újabb nő tehát nem kell megküzdenie a lányokért. Simán lehet velük bunkó. Tehát amikor bunkó vagy egy lánnyal akkor szerintem azt érezheti egy lány, hogy Te mivel ezt megteheted biztos sok lány közül válogathatsz tehát tudhatsz valamit.


Volt egy fősuli csoporttársam. Olyan tapló volt a lányokkal hogy az csak. Én voltam a szobatársa. Annyi csaja volt hogy csak. És ez ilyen öngerjesztő folyamat volt. Minél több csaj volt meg neki annál több akart vele lenni. Ez egész odáig fajult, hogy egyszer a hallgatói kluban leült mellé a csaj és könyörgött neki hogy... És nem kamu ott ültem mellette. Meg aznap este a szomszéd szobában aludatm és hallottam a nyögdécselést.


És a személyes tapasztalataim is ezt mutatják, hogy nem feltétlenül a bunkóság, hanem az elsöprő önbizalom, a csoportban betöltött rang is nagyon fontos.


Egy személyes sztori: egy jazzzenekarban voltam trombitás főiskolás éveim alatt. Egyik este felléptünk és közben végig szemezett velem egy lány már szinte levetkőzetett a szemeivel. Ugyanezzel a lánnyal találkoztam még aznap este egy diszkóban. Odamentem hozzá leszólítani és úgy elhajtott mint a...


Tehát nem igazán a bunkóság a jó szó rá hanem a dominencia inkább.

2011. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha én velem valaki bunkó, akkor k.rvára nem nézek fel rá. Azok néznek fel a bunkokra, akiknek kicsi az önbizalma, 0 az önértékelése, és minden f.sznak meg akar felelni.
2011. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha valaki bunkózik velem, visszakézből lekeverek neki egyet. :) Nálam ez nem gyere be. :) Ja és kung-fuzom.

18/L

2011. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ja most minden lány azt irja hogy nem jönnek be neki a bunkó pasik de a tapasztalat mást mutat
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, főleg a 2. válaszolónak sokat segített köszi ^^ :)
2011. aug. 27. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a 100 adik ilyen jellegű kérdés. ezek szerint mindenki látja a problémákat nem csak én..
2011. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%
A második választ adom! Teljesen igaza van...Nekem is inkább a "bunkók" jönnek be, mint a nyálasok.
2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem ellenkezek. Általában tényleg bejönnek a bunkó pasik, de nem részletezem miért. Amúgy pedig szerintem, mert kell valami tekintélye legyen valakikkel szembe, hogy érvényesülhessen. Kell valami amivel bizonyíthatsz,és álltalában a bunkó emberek tehetősebbek és nagyobb "hatalommal" bírnak, ezért mindenki azt hiszi, hogy jobb az élete. ha érted mire gondolok, remélem segítettem:P
2012. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!