Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Sért titeket, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sért titeket, hogyha mindig cask ti keresiktek a kiszemelt lányt? Aki ugyan válaszol, és tudatja, hogy érdeklődik utánad, de magától ugyan nem írna.

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő, ami után esetleg azt mondjátok, hogy jó kész, akkor én befejeztem, ha ő nem keres.
2011. aug. 28. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sosem tudod meddig mehetsz el, amíg egyszer nem mész túl messzire. :-)
2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én belefáradtam ebbe, elég sokat loholtam így csajok után, és meguntam. 3-4x keresem, ha nem reagál, akkor ez van, keresek mást. közel 3ésfélmilliárd nő él a Földön, ha ennek csak a 10%-a esik a korhatáromba, már akkor majdnem 350.000.000 lányról beszélünk, nehogy már egyetlen egy után fussak... Ha kellek neki, akkor nem fogja játszani az agyát, ha meg nem kellek neki, akkor meg nem hagyom hogy játszadozzon velem, ennyi :)
2011. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már....mármint nyilván nem kell a nők után futni, de ők olyanok tudod, h egyrészt nem akarnak nyomulósnak látszani, másrészt még mindig él bennük ez a férfi-a-kezdeményező dolog...szóval szerintem az lesz a legjobb, ha nem futsz utána, DE megérdeklődöd tőle, h akar-e komolyabban veled megismerkedni, meg ilyenek.
2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jah engem azért kicsit idegesít hogy nemír, oké hogy a fiú KEZDeményez, de néha a lány is ráírhatna a srácra mert az a fiúknak se esik rosszul... :D
2011. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

pfffff...


Ez kib@szott idegesítő tud lenni!!


2x megéltem kb 2x 1 évig, 2 csajnál.


Mindig én kerestem mindig én hívtam mindig én írtam neki sms-t és üzenetet.


Ő sosem írt magától, sosem keresett, mindig nekem kellett ráírnom is olyan oldalakon.


Egy idő után meg is kérdeztem mert elegem lett, hogy "ha én nem kereslek te sz@rnál rám nagy ívben, b@szol keresni, mintha csak kihasználnál"


Amikor meg együtt voltunk akkor minden happy volt ő is kezdeményezett mindent! De amikor külön voltunk ő otthon én is otthon, akkor nem....


Hát nem sokáig bírtam....

27/F

2011. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem sért, hanem tudom hogy nem bonyolódok -többet- ilyen helyzetekbe. nem vagyok senkinek a kutyája, hogy fussak utána...
2011. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rendben van kezdeményez a férfi. Ez azonban már nem kezdeményezés, mert elvileg már van köztük valami. Akkor mi a f.szért nem képes a csaj is írni? Senki nem mondta, hogy hívjon randira, vagy ő találjon ki programokat - bár abban sem halnának bele - de hogy arra nem képes, hogy keresse a másikat. Én ebből azt szűröm le, hogy nem érdeklem eléggé, így nem fogom törni magam és keresek valaki mást, ő meg magára vessen.
2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
VAGY túlságosan tetszel neki és azért nem ír, mert nem akarja azt a látszatot, mintha futna utánad, vagy erőszakos lenne...hát ezért.
2011. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenki azt írja, hogy nem ÍR

??????lehet hogy nem az a legjobb elfoglaltsága hogy a facebook előtt ül.Nem mindenki szeret a neten beszélgetni én sem.Nem is vagyok fenn ilyen oldalakon.Élőben látni kell a másik reakcióit

Ja és kezdeményezzen a férfi.Ne úgy hog megkérdezi hogy "hogy vagy?" nem vagyunk gondolatolvasók..sajnos:)

2011. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert biztos van a lány múltjában olyan dolog ami miatt fél ismét közel engedni vki magához.

Te magad is leírtad h ő is érdeklődik utánad, nah akkor most neked olyan nehezedre esik ha felmész msnre,vagy fbra és ráírni? MEg nm kötelező ott beszélgetni, sőt, hívd el ide oda, többször is akár.

Élőben teljesen más,mint neten.

A lányok szeretik ha egy fiu kimutatja h érdeklődik, de ha ez egyik naprol a másikra megváltozik akkor ne is várd h majd elkezd futni utánad , mert ez majd ugy fog lejönni neki h eddig csak szórakoztál vele,és ahogy az első falba ütköztél máris megfutamodtál.


Szóval ha tényleg érdekel a lány akkor ennyit igazán megtehetsz, deha oylanlányra van szükséged aki fut utánad mint egy pulikutya, nh olyat is találhatsz.

2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!