Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17/F Mennyi esélyem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/F Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

190cm, 125kg, kedves, humoros, megértő, türelmes, állítólag intelligens is vagyok, barna haj, kék szem,. Sportolni nem szoktam, néha napján bringázok. Hobbijaim: Animék nézése, mangák olvasása, illetve kockulás.

Valami komolyabb kapcsolatot szeretnék kialakítani.


2011. aug. 28. 17:59
1 2 3
 1/28 WhiteLabel ***** válasza:
nincs
2011. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ezt gondolhattam volna
2011. aug. 28. 18:01
 3/28 anonim ***** válasza:
0 azaz nulla százalék. Gratulálunk, ön vesztett!
2011. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
személyes kisugárzás? mert csak ennyi az egész...bár ha ezt kérdezed akkor önbizalommal van egy kis gáz szerintem
2011. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 BlackSword ***** válasza:
Semmi esélyed sincs a csajoknál, ha nem mozdulsz ki... Vagy ha már kockulsz, akkor keress a neten... Nekem sikerült...
2011. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem az ideál: barna vagy szőkés barna haj, kék vagy barna szem, 170 centitől magasabb de 190 centitől alacsonyabb, ha vékonyabb fajta a srác akkor 60 kg körül legyen, ha izmos, sportos akkor 85 max...:S Hát kb ennyi külsőre..

Belső: megértő, kedves,türelmes! Van még pár apróság, de az annyira nem fontos! :) L

2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

mért ne lenne?

csak meg kell találni a megfelelő lányt. Na, ez itt a kérdés, hogy mikor fogod megtalálni?!

Gondolom, minél hamarabb akarod..:) Türelem rózsát terem, bebizonyosodott már számtalanszor a régi mondás. Talán az internet jó megoldás lehet...

2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló:

Ez én vagyok akit leírtál xd


A kérdező pedig sportoljon és fogyjon le!!

2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van esélyed! fel a fejjel! próbálj többet beszélgetni a lányokkal, és hidd el, biztos lesz rád jelentkező. nem azt mondom, hogy olyan lány, aki 100%-ig a miss tökély, de vannak olyan lányok is, akik nagy ívben lesz@rják a külsőt, és csak a belső érdeli. a belső tuajdonságaiddal szerintem nincs baj! :) biztos kedves lehetsz! :D
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

kisugárzás?.........nem tudok rá semmit. Amúgy se Csernobilban születtem :D


Am meg ahhoz lenne elég pénzem, hogy a kis ribiket magamhoz csábítsam, de ez nem az én stílusom, meg mint írtam én komolyabb kapcsolatot szeretnék.

2011. aug. 28. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!