Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

"Igen

velem pl össze akart jönni szinte minden csaj haverom

persze volt kivétel ugyhogy sztem létezik"


Ha összeakartak veled jönni az hol barátság? Vagy te minden barátodat megkörnyékezed? balf*sz..-.-

2011. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne köss belé, én is csomó csajt bekényszerítettem barátnak.
2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között létezik barátság. Csak az egyiküknek rohadtul fáj amikor beszélgetnek :)
2011. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ma 22:34

1. elég ha a nevem leírod :P

2. ott irtam hogy nem mindegyik ezért létezik

3. azok a csajok ma már csak barátként tekintenek rám

2011. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Természetesen, ez nem is kérdés. Olyan jellegű fiú-lány barátságok léteznek, bár elég ritkán, ahol hasonló gondolkodásúak mindketten, jól el tudnak beszélgetni, megértik, kedvelik egymást, a lelki dolgaikat is nyugodtan el merik mondani a másiknak, stb. Viszont nem szeretnek egymásba, nincs meg a vonzalom. Ehhez azért kell egy érettebb gondolkozás. Ha ebből jutott a fiúnak is és a lánynak is és egyikőjük sem szerelmes, akkor elképzelhető ilyen barátság, én nem is egy ilyenről tudok.

Van olyan is, természetesen, mikor nem jön össze, az egyik beleszeret a másikba, vagy csak elkezd hozzá fizikailag vonzódni. Ellenkező neműeknél nagy esély van erre is. De nem minden esetben történik meg.

2011. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Olyanról is tudok, mikor a fiú és a lány együtt akartak járni, de nem passzoltak, de a barátság fennmaradt köztük és még mindig tart sok éve. ma 22:44
2011. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
igen nekem az eggyik legjobb barátom lány 14/f
2011. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem. az egyik fél többet akar. ha ezt kibirja egy barátság, az már valami. de a legtöbb megsinyli...
2011. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Hát remélem rohaggyonmeg', mert a barátnőmnek csak fiú barátai vannak.
2011. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem, az egyik fél MINDIG többet érez, ha csak egy kicsivel is az már nem jó. Ez sajnos tapasztalat. B.
2011. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!