Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem és én is neki de amikor elmegy melletem akor mosolyog és köszön de megy továb és néha hátra néz a barátnöimnek mondja hogy járna velem de az az igaszság hogy nagyon de nagyon szégyenlös, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát közelíts te! Arra vár, hogy te kezdeményezz. Beszélj vele, biztos összejöttök :)
2008. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen, szégyenlős fiúknak jeleket kell adni, vagy épp neked kell kezdeményezni, hogy aztánők maguk is biztosra vegyék, hogy érdemes lenne ennek a lánynak elmondani, hogy most hogy, s mint. Szóval Te is mosolyogj rá, vagy menj oda hozzá beszélgetni, és akkor talán megadod neki a kezdő lökést.
2008. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek már megvoltak
2008. márc. 9. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a szituban vagyok. Én is kicsit szégyenlős vagyok, de annyira bejövős volt a srác, hogy odamentem, kezdeményeztem, beszélgettem, flörtöltem. Ő meg rák vörösen egy mondatot is alig nyögött ki. Aztán megkérdeztem hogy van-e barátnője. És azt mondta, hogy nem válaszol... Mire a végén kiderült hogy nem hitte el hogy nekem tényleg tetszik, és azt hitte hogy le akarom járatni. Most az ő barátai meg az én barátaim kavarnak hogy mi összejöjjünk. És működik a dolog. Ő 27, én 20.
2013. márc. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!