Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha leszólítana egy srác de NEM akarna tőled semmit? :D

Figyelt kérdés

Szóval mennyire hinnétek el, vagy mennyire lepődnétek meg, ha egy srác leszólítana, jól elbeszélgetnétek, aztán végül a srác nem kéri el a számod meg nem is veti fel hogy találkozhatnátok még...


Szóval csak a beszélgetés öröméért lettél leszólítva.

Ez rosszul esne? Vagy nem hinnéd el hogy így van? :D


2011. aug. 30. 20:18
 1/5 Moszuke ***** válasza:

mért kell úgy odaszólni egy lányhoz, hogy én mindenképp akarjak tőle valamit? nem elég csak egy unaloműző beszélgetés a buszon/akárhol?:)

egy fiú meg egy lány már nem beszélgethet anélkül, hogy az egyik akarna valamit?:F

ne lepődj meg ezen különösebben, szerintem tök normális ez.

23f

2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha drága kocsiból szállsz ki, jóképű vagy, és nem kéred el a számukat, az rosszul esik nekik. Viszont ha nem vagy egy szépség, és ne adj' Isten gyalogosan távozol, akkor örülnek, hogy nem kell lekoptatniuk.
2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca.. ***** válasza:

szerintem ez poén, bulizni szerettem így régen, full idegenekkel, úgy hogy aztán soha többet nem tlaálkzotunk:D


amúgy nem esne rosszul... de ha nagyon bejönne a srác elbűvölő, bájos természetemmel (hehehe, lefizetném v vmi) meggyőzném hogy akarjon még találkozni :D

2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én megkönnyebbülnék
2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem esne rosszul, nem zavarna. Igazából én az ártatlan hiszékeny fajta vagyok, akit ha leszólítanak, nem gondolja, hogy azért, mert akar tőlem valamit.

Csak akkor klikkel be, ha találkozni akar velem később, vagy elkérni a számom.

Ilyenkor mindig nemet mondok, mert utcán nem ismerkedek, veszélyes, sose lehet tudni milyen ember. Max akkor adnám meg, ha mondjuk ismerem ahová suliba jár vagy dolgozik, vagy van közös ismerősünk, de vadidegennek biztos nem.

De egyébként én szeretek elbeszélgetni random emberekkel random dolgokról. Inkább az a ciki ha aztán kiderül, hogy ők többet akarnak...

2011. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!