Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első "nem akarom ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első "nem akarom ezzel tönkretenni a barátságunkat" visszautasítás után még van remény?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe úgy érzem szerelmes vagyok, bár lehet hogy csak nagyon erősen vonzódom hozzá testileg, és nem is vagyok szerelmes... De ennek ellenére nem tudnám feldolgozni ha mással látnám...Egyszerűen bármit képes lennék megtenni érte. Egyszer próbálkoztam nála, és a fennt említett szöveg jött... Ezután pár kínos találkozás eltelt, és ismét mintha semmi sem történt volna, nagyon elvagyunk egymással. Szeretném azt hinni, hogy még van remény. 20/F
2011. szept. 1. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi remény. ha a barát kategóriában vagy, nem tekint rád férfiként. ha nem tudsz kiszeretni belőle, akkor jobb ha teljesen megszakítod a kapcsolatot vele, mert fájdalmas lesz végignézni ahogy összejön mással
2011. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drágám! Én is voltam ilyen helyzetbe, és én is ezt mondtam. Így ha ezt a szöveget meg kaptad, akkor tuti, hogy nincs már esély! :S Sajnálom
2011. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan nő nincs, aki egy férfit eleinte a barát kategóriába sorol, de ez később megváltozik nála? Egyébként teljesen igazad van hogy inkább elkéne felejteni teljesen, de egyszerűen nem megy. Így működik az ember. Hiába tudja, hogy később sokkal rosszabb lesz ha nem áll le, jobban érdekli a jelen öröme...
2011. szept. 1. 22:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Ááá de nem hiszem el. Itt győzködöm magam is hogy azt higgyem, van esély, pedig annyira egyértelmű hogy nincs. Néha észbekapok hogy magamat próbálom becsapni... Most ezt leírtam, de tuti nemsokára rámjön megint hogy "hátha"... Teljesen tönkretezsem magam ezzel...
2011. szept. 1. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:

"Olyan nő nincs, aki egy férfit eleinte a barát kategóriába sorol, de ez később megváltozik nála? "


de van. a moziban.


sajnálom.

2011. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én írtam a 2. kommentet!

Nme igaz, hogy csak a moziban, mert már én is érzek vonzalmat az iránt akit vissza utasítottam így, de csak testileg, és ennek is meg van az oka, de az már rám tartozik! Szal max szexuális kapcsolatod lehet vele...

2011. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülnék neki hogyha Ő is így lenne a dologgal, mivel akkor kiderülhetne, hogy tényleg szerelmes vagyok, vagy az erős testi vonzalom miatt szenvedek. Ha összejönne a dolog, és kiderülne hogy nem voltam szerelmes, nagyon megnyugtatna lelkileg és a barátságunk is megmaradhatna.De ez túl szép lenne, hogy így legyen...
2011. szept. 1. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok! Nálam ehhez a vonzalomhoz el kellett telnie másfél évnek, mert addigra a srác irtó vonzó is lett! De mást éreznél sztem ha csak szexelni akarnál vele... Akkor nem hitegetnéd magad, és nem kértél volna itt tanácsot!
2011. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy próbálkozásom, de akkor még barát voltam. Éppen emiatt leszálltam róla jó hosszú időre. Egy évvel később, láss csodát, ő keresett fel - végül összejöttünk.
2011. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én válaszom a következő: IGEN,VAN MÉG REMÉNY :)

Az egyik ismerősőméknél pontosan ugyanígy volt a helyzet. ismerem a csajt,és a pasit is,és tudom,hogy a pasi iszonyatosan szenvedett,mert a lány ugyanezt a szöveget mondta neki... Kellett várnia a pasinak majdnem két évet ,mikor végre összejöttek a csajjal,most meg már ott tartanak,hogy eljegyezte a lányt,és 2 év mulva össze is házasodnak. Nem kell feladnod a reményt. :)

2011. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!