Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes és fiatal (20+) lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes és fiatal (20+) lányok: Ti milyen sráccal randiznátok/ismerkednétek meg?

Figyelt kérdés

Nem sok tapasztalatom van a randizgatás terén, így gondoltam megkérdezem a "célcsoportot". Ja és persze kérdés még, hogyan érdemes/illő kezdeményezni?

Remélem, nem csak a "jóképű és gazdag" fiatalemberek jöhetnek számításba, mert akkor túl sok randitapasztalatom ezután sem lesz :D

Huszonéves F


2011. szept. 3. 14:12
1 2
 1/16 tetro ***** válasza:
93%
nem, a helyes fiatal lányok, a kifejezetten csinosak főleg, inkább dagadt csóró szorongásokkal teli igaz ronda vagy csak simán bamba fejű srácokra vágynak. mégis mit szeretnél hallani válaszként?
2011. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

értelmes, spontán, jó, ha hasonló az érdeklődésünk, a pénz nem olyan fontos, a jó külső is fontos, de nekem pl nem jön be a kigyúrt test, undorító ha egy pasi szolizik....

Kezdeményezés: pl. egy szórakozóhelyen meghívod egy italra...

2011. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonimikusz ***** válasza:
kocka vagy, vagy looser,h eddig nem barátkoztál?
2011. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Én hosszúhajú metálos srácot szeretnék, aki gitározik, dobol vagy ilyesmi, dehát én egyedi eset vagyok.
2011. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vékony, sportos(nem kondis!), szeressen is sportolni; legyen humoros, kedves, de talpraesett! egyszóval: úriember

huszonéves L

2011. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy számodra helyes lennék e, de azért veszem a bátorságot, és megpróbálok válaszolni. :)

Szóval nekem tetszik az, ha egy srác nem erőltetetten nyomul. Ha kiszúr valahol (pl sportpálya, ahova heti 2x futni járok) és egyre többet látom az adott helyszínen, az nekem bejön. Tudom, hogy miattam jár oda pont akkor ő is, de mégsem olyan "hello cica, iszol valamit?" jellegű nyomulás. Aztán idővel persze leszólít valami szöveggel.


Nem csak a jóképű és gazdag fiatalemberek jöhetnek szóba, de azért jó ha van egy kis önbizalmad. És jó, ha teszel is azért, hogy minél jobban nézzél ki. (sportolsz, ápolt vagy, stb.)

24/n

2012. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
legyen jo sok penze
2012. márc. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, ha valaki erőltetetten nyomul. Szeretem ha szimplán csak odajönnek beszélgetni, de semmi erőltetett téma. Jó a spontanitás. Ha második mondat után jönnek a bókok, attól rosszul vagyok és nem is tudom csak bunkón kezelni. Sok közös nevetés az már jó kezdet, különböző témák megvitatása... nekem ez a jó! :)

Nem kell, hogy valaki jóképű legyen és gazdag, de ne legyen nagyon kövér, túl vékony sem, lehet macis, vagy sportos, kicsit izmosabb. Egy számít, hogy legyen olyan magas legalább mint én.

Anyagilag nekem annyi számít, hogy ne kelljen minden programról (akár egy fagyizás) azért lemondani, mert sosincs pénze, de egyébként a feles fizetés híve vagyok, tehát nem kell, hogy mindig mindent álljon nekem valaki. Annyi elég, ha egy egy szolidabb vacsi, szolidabb strand, vagy alacsonyabb költségű program legalább beleférjen.

2012. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól vagy legyen pénzed. Lényegtelen.
2012. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért nézzen ki jól persze, legyen tapasztalt, határozott. Nem kell, hogy gazdag legyen, de álljon a saját lábán. Egy saját kocsi és egy külön lakás (határesetként albérlet) szerintem alap. Legyen úriember, gáláns, tudja hogy mi kell a nőnek.

Ezek persze az alapok, ezen kívül fogjon meg a jelleme :P.

2012. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!