Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adhatnám érthetően a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám érthetően a tudtára (nem szóban), hogy tetszik? Fiúk nektek milyen jel után esik le biztosan, hogy tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés

17/L

a fiú 20 éves

azért nem akarom szóban megmondani neki, mert nem akarok beégni és akkor lehet, hogy az "ismeretségünk" is elromlik. annyira nem vagyunk jóban, hogy barátnak lehessen nevezni)


2011. szept. 3. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben például néhány mosoly már figyelmeztető jelleggel hat :)
2011. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Írd le neki egy e-mailben. Vagy ha személyesen akarod, próbálj meg minél többet hozzáérni, szemezz vele sokat.
2011. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, érdeklődj utána és közben mosolyogj :)
2011. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehogy e-mailben vagy egyéb elektronikus úton vagy akármilyen levélben írd meg neki! Én erre akkor se reagálnék semmit ha egy nagy szerelmem írná. Persze ismerek olyanokat akiknél ez természetes, hogy levélben fejezik ki érzelmeiket, de ez szerintem szánalmas. 15F
2011. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

annyira már jóban vagyunk, hogy ha mosolygok, akkor az természetes.

amúgy ennyi idős fiúnál, milyen jeleket várjak, hogy esetleg tetszem neki?

Mert nagyon sokat nevetünk, meg oda jön, ha letört vagyok, de lehet hogy ezt mindenkivel megcsinálja..

2011. szept. 3. 22:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ha egy csaj bújós típus, de nem ribanc. Mondjuk ha nekem dől, vagy akár meg is ölel, de nem azért mert nála ez természetes, hogy összevissza ölelget és puszilgat mindenkit.
2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ :))
2011. szept. 3. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:
ezzel rájön: Jobb vál felhúz balradöntött fej ránézel és mosolyogsz.Ezt szoktam figyelni a csajoknál
2011. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sehogy..100as jel sosincs. Nekem is volt h egy csaj mindig bájolgott,vigyorgott, hozzámért aztán amikor ráhajtottam, azt mondta h nem jövök be neki... Még ha kimondja sem biztos.
2011. szept. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 redjani79 válasza:
hát ha oda megy hozzád ha le tört vagy akkor oda figyel rád :) és ha oda figyel akkor az jó és ilyenkor ha oda megy hozzád akkor talán hívd el sétálni hogy kettesben legyetek!
2011. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!