Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés

163 cm magas vagyok, 65 kg, barna szem/haj, 13 éves, atléta alkat, a kezeim nagyon kigyúrtak van is benne munka az osztályban mindenkit lenyomok szkanderban, a torna gyakorlatokat jól végzem mindent megtudok csinálni amit kell

(4 perc alatt 125 hasizom) blabla 15 kg-os súllyal edzek a nővérem sikeres futó bajnok, én is mindenkit lefutok az évfolyamban csak egy gyerek gyorsabb nálam de ő is csak azért mert 3 évvel idősebb :D(sokszor bukott, agyoniskolázott) xD

a humoromat sokszor dicsérik, kicsit szeplős az arcom, nem tartozok a menőkhöz, jól tanulok minden 4-5-ös, kicsit félénk vagyok bár volt rá példa, hogy egy gyerek kötekedett sokat aztán akkorát kapott padlót fogott, nem vagyok agresszív típus egyáltalán csak akkor sok minden összejött, 8.-ba járok, kevés az önbizalmam lányok terén de csak akkor ha csajozásról van szó egyébként olyan laza vagyok egész órán és egész nap. ha valamire még kiváncsiak vagytok akkor kérdezzetek, Hobbyk: fényképezés, foci, úszás, futás, gyakorló kézigránáttal is szoktam edzeni (45M) ÉS IGEN 13 VAGYOK ez nem kamu... januárban 14(szerencsére közel van)


2011. szept. 4. 12:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, de kb 17,2%
2011. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ami lemaradt.megértő,barátságos, tudom, hogy a lányoknak a kinézet számít de m1,

elsőnek el sem olvastad akkor mit írogatsz?

2011. szept. 4. 12:31
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Jóhumorú, kigyúrt, jóképű, őszinte, lovagias, okos, művelt, szerény, jószívű, kedves, nagylelkű, önfeláldozó, bátor,....



...csak 1 kicsit hazudós!

2011. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az alja milyen?
2011. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Beliel ***** válasza:
100%
Te egy isten vagy... ja bocs nem :D
2011. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én beszálok 1200m 2perc 24másodperc alatlefutottam fussd 1200m és mondm eg neked mennyi volt:D amugy van csaj sőt elég sok aki a sportos fiukat szereti de ne mondogassd hogy ebbe vagyj ó meg abba mert kicsit nagyképünek tünhetel legalábbis én a tekorodba igyjártam:/ ugyhogy abbahagytam(nem a sportolást csak hogy mennyire megy és hogy mik)
2011. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
"gyakorló kézigránáttal" xD Irakba készülsz?
2011. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki a szart érdekel ez? A kérdés: mekkora a bré?
2011. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont...:P
2011. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

1 a kétmillióhoz az esélyed !! :D



lusta voltam elolvasni L/14

2011. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!