Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek melyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik lány jönne be jobban: az akinek modell vékonyak a lábai, de a hasán és derekán jelentős úszógumi van, vagy akinek vékonyak a lábai, de nem annyira nagyon és lapos a hasa, vékony a dereka?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát eleve kizártnak tartom azt,hogy valakinek modell lábai lennének,ha melette jelentős úszógumija van :D gondolom ez te vagy egyébként.

Bocs az offért.

Egyébként vhol a kettő között,az uszógumik ellen meg lehet tenni... ez a véleményem,ha elvárjátok tőlünk,hogy adjunk magunkra nem értem ti miért nem teszitek,bocs ha tévedek,nem sértésnek szántam

2011. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%
A vékony láb sem szép. Legyen formás vádlija és izmos combja-popsija.
2011. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni nem tudok egy modell lábas hason jelentős úszógumis lányt... xD
2011. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fke ***** válasza:
100%

haha, olyan mókás elképzelni


pipaszár lábakon álló rozmár :D vagy átlag csaj


hmm nehéz döntés :D:D:D:P

2011. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig elég sok ilyet ismerek:D Nem láttál még ilyet?:O Van amikor nem csak hason meg derékon nagy a felesleg hanem az egész kar részen is. Ilyenkor olyan, mintha poénból összevágtak volna egy dagadt nőt egy vékony modellel, csak mivel élőben látod, tudod, hogy nem hamis:D
2011. szept. 6. 15:32
 6/9 Fke ***** válasza:
Nem még soha. Te nem egy rajzfilm karakter vagy, onnan rémlik valami ilyesmi...
2011. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem talált, én a második típus vagyok. Azért tettem fel a kérdés, mert mintha a fiúkat nem zavarná az, hogy valaki felvesz egy lazának számító pólót és még azon át és látszanak a hurkái. Számomra nem az lenne a vonzóbb, de titeket tényleg nem zavar??:O
2011. szept. 6. 15:33
 8/9 Fke ***** válasza:
100%
Azt sem tudom miről beszélsz, néhány barnabőrűnél láttam ilyet, hogy iszonyatos hordóhas, de egyébként vékony. Lövésem sincs mire gondolsz, rakj fel egy képet. Vagy rajzolj :D
2011. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Solarian ***** válasza:
2. a vékony comb nem szép.
2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!