Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy lánytól, hogy mekkora a mellbősége úgy, hogy a kérdésből ne azt szűrje le, hogy csak szexet akarok?

Figyelt kérdés
Még a nyáron ismerkedtem meg a lánnyal, az első randi előtt állunk. Telefonon már beszéltünk... elmondta, hogy azért nem volt még sok barátja, mert egyből kiszúrta, hogy "ledér kapcsolatot" szerettek volna tőle, és így lekoppintotta a srácokat. Én is komolyabbat szeretnék, de egyszerűen nem hagynak nyugodni a mellei, a tekintetem is vonzották az első találkozáskor, meg úgy egyébként is... kíváncsi vagyok, mekkora a mellbősége. Hogyan tudnám ezt tapintatosan, kedvesen megkérdezni tőle? Tényleg nagyon érdekel..
2011. szept. 6. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Üsd le egy szeneslapáttal.

2. Mérd meg.

3. ???

4. PROFIT!!!

2011. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
23L és 25F vagyunk
2011. szept. 6. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:

kérd meg, hogy küldjön magáról egy EGÉSZALAKOS fényképet.


ugye nem is lett volna olyan nehéz kigondolni?

2011. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
-Szia szivi! Mekkora a mellbőséged? De nyugi, nem csak szexet akarok!
2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egészalakos képem már van, de én a számra lennék kíváncsi
2011. szept. 6. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te matematikus? Már láttad nem? Kit érdekel a szám, az a lényeg h majd foghassad nem???
2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 vikotrot ***** válasza:
100%
Hát az első randira szerintem ne melltartót vegyél.Az kicsit bizarrnak tűnik... Inkább saccolgasd magadban, aztán ha már tényleg kapcsolat van köztetek, kérdezd meg közömbös hangon, hogy: Tényleg! Tudom hülye kérdés, de nem bírok szabadulni a gondolattól... Mekkora mellkosarat viselsz?
2011. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez kb mekkora? [link]
2011. szept. 6. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
ööö...sehogy? mindenhogy egy s*ggfejnek fogsz tűnni.
2011. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A képen a melltartó maga van egy 80B körüli. Az átlagméret. De látszik hogy semmi nincs benne, tehát ha leveszi olyan csüngő kis cicik lesznek csak a helyén. brrr
2011. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!