Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 éves jó megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves jó megjelenésű, elvált,2 gyermekes férfinek mekkora esélye van a 20 év körüli nőknél?

Figyelt kérdés

Tudom, ma már a korkülönbség annyira nem számít.

Az, hogy van már családja az embernek viszont lehet probléma.


2011. szept. 9. 21:05
1 2 3
 1/28 BlackSword ***** válasza:
50%
Akkor értem a válás okát... Mi van, a Te korosztályodnak már nem felelsz meg??? Gyenge vagy, mint az Algopyrin...
2011. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Indulhat a vadászat dezsvérem! Használd ki! Komolyat ne várj de dugni lehet!


34f

2011. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
szia! nállam igy is lenne esélyed.. persze gondolom fura lenne egy 17 éves lánnyal járnál ha 2 gyereked van.. de titokban hmm!
2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Nálam 35 évesen tuti befutó lennél, de a gyerek már más. Nos alapból engem nem zavarnak, az zavarna, hogy már átélted a családalapítás érzését, és neked nem akkora újdonság, mint mondjuk nekem. Van benne tapasztalatod, teljesen hülyének tűnnék melletted, ezt pedig senki mellett sem tudom elviselni.

A korkülönbség hidd el egyáltalán nem probléma, nekem a 40-es korosztály az ideálom, de a gyerek dolog húzós lenne.Attól is félnék, hogy nem szeretnek majd engem és hogy saját magamat hogy vegyem rá erre a szerepre, mikor én nem is akarok gyereket igazán.

Remélem megtalálod a párod :) Sok nőnek egyáltalán nem probléma ez:)

22/L

2011. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

ez a pénztárcád vastagságától is függ ^^


ne add fel arcz..

2011. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Gondoltam, hogy lesz, aki a pénzzel jön.

Szánalmas.

2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

A gyerekkel nincs semmi gond, hozzá lehet szokni, fel lehet őket nevelni még ha nem is saját, akkoris. Viszont kérdés, hogy az egyik pár mi miatt vált el? Ez esetben te miért?

Mert ha azért, mert sík h.ülye vagy, erőszakos állat stb..., akkor nem hiszem, hogy van jövőd és a gyerek sem neked való. Ha viszont a párod sajnos meghalt vagy pedig egy rohad.ék, aki csak úgy elment, akkor több esélyed van. Viszont felmerül a kérdés, hogy minek voltál együtt azzal a nővel?

2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Ezt most olvastam és nagyon tetszett, gondolkodjatok el rajta:


"People see a 15 year old girl with her baby..they call her a slut, but people didnt know she was raped. people see a large guy, they call him gross and fat, but people dont know he has a disease that causes him to be fat. People see a guy with messed up facial features and they make fun of him, but they dont know his face was injured while fighting for our country in war..Thumbs this up and copy-paste to other vids..makes assholes to think about what they are making fun of"

2011. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

21:14

De jó ezt hallgani.


Én 35 vagyok, és egy 25ös lány jön be nagyon.

Szerelmes lettem belé.

Szerelmes első látásra.


Hát nem ciki???

2011. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem ciki, egyáltalán.
2011. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!