Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsős a gimiben, és van egy végzős fiú, aki eléggé bejön nekem. Jófej, van humora és még jól is néz ki szerintem.

A koliba lesz avató, és én az ő csoportjába lettem beosztva, tehát ő az egyig csoportvezetőm.

Párszor észrevettem már, hogy néz, mondjuk szerintem ez nem sokat jelent..

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan közeledhetnék hozzá, hogy tegyem meg "az első lépést"?

Az úgy nem pálya, hogy bevallom neki az "érzéseimet", mert a végzősök előszeretettel szivatnának ezzel.


Valami tanács?=/


2011. szept. 13. 15:42
 1/1 anonim válasza:
a végzősökkel könnyű jóba lenni ,mivel ők fognak avatni. menj oda hozzájuk,kérdezz tőlük valamiket, és akkor oda férkőzhetsz a pasihoz :) nincs nehéz dolgod :) találd ki pl h valamilyen termet nem tudsz , nem-e segitene , és akkor dumáltok :)
2011. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!