Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy problémám, segítségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám, segítségre és tanácsokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy én egy elég szűkszavú lány vagyok, 16 éves...nem szeretek feleslegesen fecsegni, hozzátudok szólni a dolgokhoz de keveset beszelek, pl: randin voltam, a srác sokat beszelt én pár szavas válaszokat adtam az egészhez.. írásban elég sokat társalgok és jobban kitudom fejezni magam , de ha szemtől szemben vagyok egy emberrel akkor valahogy nem jön hogy beszeljek, a barátaimat nem zavarja vagy ilyesmi, annál inkább a randi partnereimet...szerintetek mi lehet a probléma? Hogyan tudnék "jobb társaság lenni" ( félreértés ne legyen nem vagyok szőke esetleg buta liba :P ) köszönöm a válaszokat előre is :>.
2011. szept. 17. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
milyen témáról szeretsz beszélni legjobban?
2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, mond ki a gondolataid, véleményed ... végül is ez a társalgás nem? (leszámítva a nonverbális tényezőket, de ez most nem téma :P )
2011. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
meg valami... első randim télen volt, első barátommal 1 hónapja szakítottunk szóval elég új vagyok a randizás és ismerkedés témában
2011. szept. 17. 22:01
 4/14 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem ha mesélnek nekem, pl valamilyen sztorit amit szívesen megoszt, szeretem meghallgatni az embereket, viszont nemszeretek beleszólni, sokat beszelni szal jobb szeretem ha nekem mondanak minthogy en mondjak valahogy így tudnám megfogalmazni az egészet
2011. szept. 17. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet téged kiismerni akkor :)


"Jobb társaság lenni" sehogy, Te ilyen vagy. Olyan embert kell keresni ki tudja kezelni. Én is így voltam az aktuális barátnőmmel. Az elején alig beszélt, inkább engem beszéltetett, pedig én se vagyok valami bőbeszédű. De letudtuk ezt a gondot sok beszélgetéssel.


Talán azért vagy ilyen mert új a szituáció és a személy. Vagy izgulsz vagy valami hasonló.

2011. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

A puncid beszéljen helyetted..énn ezt mondom..inkább legyél jo a dugásban mint a beszélésben :D

Meglátod a farkát a fickónak

Ha kicsi-sajnálom de szóhoz se fogsz jutni

Ha nagy-akkor sem de utána automatikusan ömlenek beléd a szavak:D

Kipróbáljuk?

16F

2011. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Muszáj kicsit többet beszélned.(Amúgy,én többet voltam laza arcok között,azért kezdtem többet beszélni,lehet neke d is kéne.)

Amúgy van egy barátnőm,ő is szeret hallgatni inkább,ahogy észrevettem,de már zavaró,hogy alig beszél.Jóó,én se szeretném,hogy fecsegjen össze-vissza,de az se jó,ha mindent szinte ki kell húzni belőle.

Ne haragudj,nem akarlak megbántani,se őt,mert bírom,csak én már kezdem hanyagolni azért,mert egyszerűen alig szól.Ez nem olyan jó beszélgetés így.:\

Szerintem.

És bocsi,ha te többet beszélsz,mint ő,tényleg nem akarlak megsérteni.


L/16

2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok csak fiúban. Egy levélben a bükkfa törzséről tudok 6 oldalt is írni, de társalgásban én is inkább passzív hallgató vagyok, ugyan néha-néha én is hozzászólok, de nem úgy mint a nagydumások, akiket irigylek.

Lehet, hogy kicsit visszahúzódó vagy, és nehezen nyílsz meg te is. Plussz nálad az is hozzájárul, hogy még elég fiatal vagy, így nincsenek olyan élményeid, amiket másnak órákon keresztül tudnál mesélni. Barátnőddel, akiben megbízol próbáld fejleszteni a beszélőkéd, mondd neki, hogy kérje ki a véleményed egy általa kiválasztott témáról, és neked 5 percig kell beszélned róla :)

Amúgy randin szerintem jelezd előre a srácnak, hogy nem vagy túl bőbeszédű, ezért ha keveset beszélsz, az nem a személyének szól, csak ilyen vagy. Nehogy félreértsék.

2011. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ember sokal bátrabb a billengyüzetel!
2011. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az ellentétek vonzák egymást,az se jó ha mindketten sokat beszéltek és az se ha egyikőtök se beszél ha jól megvagytok és megértitek egymást akkor mindegy mennyit beszélsz
2011. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!