Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti minek örülnétek milyen szöveggel menjen egy lány oda hozzátok egy buliban?

Figyelt kérdés

persze szép lány, a barátnőjével. :)

ismerkedés céljából.

mit mondjon?


2011. szept. 19. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hello! Elszakadt a melltartóm pántja, segítenél megcsinálni? De csak nálunk mert szégyenlős vagyok.
2011. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tajparaszt ***** válasza:
Tökmindegy.
2011. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
,,Itt egy oldal ingyen szalonna, mind a tied!"
2011. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, ha jól nézel ki, elég, ha csak simán odamész a srácokhoz.


Ha meg bányarém vagy, mondhatsz akármit meg vihetsz akárhány bányarém barátnőt, csak azoknak fogsz kelleni, akik csúnyák vagy átlagosak és csak egy numerát akarnak.

2011. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, átlagosnál jobban nézek ki, és aki baromi jól néz ki, nem érti meg, hogy mit kell szenvedni a szöveggel, amikor ők ha úgy mennek oda a csajhoz, hogy szevasz te mocsok kúúúrva, gyerünk baasssszunk, akkor is sikerük lesz az esetek egy részében.
2011. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lepippanthatlak?
2011. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

te is láttad:az "tescoba leárazták a Sopronit"én ettől elolvadnék-.-":D

-szerintem ne játszd meg magad add önmagad aztán vagy bejön vagy nem:Dmondjuk kérdezz tőle valamit vagy hívd el mondjuk csocsózni vagy biliárdozni vagy akármi :D

2011. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok és onnantól alakul majd magától:Dszerintem :Dde nem biztos h bevállna,de mondjuk nálam bejönne:D
2011. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"-2 literes a Volkswagen Polom, kipróbálod?"

"-Húú tényleg? Van kocsid? Kipróbáljuk?"

"-Nem csak baszom az agyad, de azért dugunk?"

2011. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ha látod,hogy bejössz neki.


Odamész.


Megkérdezed:Szia! Eljönnél velem sétálni? Ha megkérdezi miért?Akkor megmondod,szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni egy kellemes séta közben.


Én egy koncertem hasonlóan ismerkedtem meg a mostani barátommal.:)

2011. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!