Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemes egyszerűséggel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemes egyszerűséggel érdemes megszólítani egy ismeretlen lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát a helyzet az, hogy van egy fiu, akinek tetszik egy lány, lassan már 1 éve. Az egyetemen szokta látni. A lány többször elment már a fiú előtt, vélhetően szándékosan mentek a barátnőivel azon az emeleten WC-re, több alkalommal is.

Én azt javasoltam ennek a fiúnak, hogy -mivel általában a barátnői körülveszik a lányt- , egyszer figyelje ki, hogy egyedül legyen, és akkor menjen oda hozzá, és egyszerűen szólítsa meg egy: "szia :-)" interakciós mondatszóval.


A fiú nem így tett, hanem megpróbálta követni. Kimentek az épületből, a fiú ment elől, a lányhoz addigra odaverődött 1-2 ismerőse. Persze eltüntek...


Kérdés lényege: Jó tanácsot adtam, mikor azt mondtam, hogy inkább csak egyszerűen szólítsa meg?


Kort, és nemet is írjatok légyszi.


2011. szept. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezét csókolom alássan és mély tiszteletemet kifejezve , tiszteletreméltó csodás hölgyemény , névszerint Gróf Humánszentipédisz Károliná úrhölgy.
2011. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye tanács, mivel arra már nem gondoltál, hogy mit kezd magával utána. Nincs semmilyen kiindulópont amiről szinte egyáltalán tudnának beszélni, ezért a "szia" és a válasz "szia" után már megállna és jól be is égnek.
2011. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*égne
2011. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Második!


Így viszont lenne legalább egy szia. Meg ám elég gáz, ha "nincs miről beszélni". Velem soha nem fordult még elő ilyesmi...

2011. szept. 24. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó volt a tanács, bár simán odamehet ha a barátnői is ott vannak, max előttük mondja meg a frankót neki, vagy félrehívja és úgy.Csak ez nehéz mert egyrészt lehet, hogy az a csapat lány kineveti ami piszkosul fos érzés, az úgy elég cinkes, másrészt ha elutasítja akkor minden nap eszébe fog jutni az az érzés ha meglátja a lányt, így nehéz.Midnen esetre én odamennék sok lányhoz is és elmondanám az egyiknek, hogy tetszik, a legrosszabb, hogy kinevetnek és leszólnak, vagy beszólnak, hogy ronda vagyok vagy valami, akkor sincs semmi, tudom, hogy ők fordított esetben gyávák lennének uygan ezt megtenni, csapatban kinevetni valakit aki az érzéseiről ebszél könnyű, elmodnani az érzéseinket őszintén és odamenni az nemes, bátor tett, inkább leszek bátor és büszke mint egy nyafogús vihogós kis éretlen gyökér!

21f

2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előttem hozzászóló: like :)

20l

2011. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lanynak bejon a pasi?Ha van ra esely, akkor csak menjen oda hozza a baratnoi elott, es

"Szia, elrabolhatlak kicsit?"

Odebbmennek.

" Arra gondoltam, hogy megkerdezem, hogy milyen szoveggel szolitanal le, ha bejonnek neked?"

stb

2011. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkép szólitsa le...nagyon szar az érzés, hogy mi lett volna, ha odamegyek ahoz a lányhoz, biztos már van férje gyereke...szóval oda kell menni...én már ezt megtanultam, azóta mind égek.De az égés után mindig van egy megkönnyebülés érzése, hogy nem voltam egy gyáva gyökér, hanem egy tökös gyökér voltam...(gyökér mivel nem jó dumával megyek oda hanem önmagamat adom ami nem épp don juan stilus)
2011. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!