Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félnék srác félénk csaj? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnék srác félénk csaj? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő is és én is félénkebbek vagyunk. Tudom, hogy tetszem neki. Ő is nekem. Viszont szerintem nem nagyon mer kezdeményezni. Tudom, hogy azért tetszem neki, mert félénk vagyok, ezért nem lenne jó ötlet ha én kezdeményeznék, mert elijeszthetem vele. Szóval csak úgy finoman, hogy éreztessem vele, hogy nem venném zokon ha mondjuk megfogná a kezem, vagy megölelne, stb.? 20l
2011. szept. 28. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bejösz neki ak most légy határozott! Csókold meg és majd kialakul
2011. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, sztem félénken, szemlesütve fogd meg te kezét, vagy kicsit öleld meg. hátha beválik.
2011. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi a probléma ha tudjátok,hogy kölcsönös a szimpátia?:)

Valakinek csak lépni kell,mert különben nem lesz semmi és elszalasztjátok a dolgot.Valószínű azért tetszel a srácnak,mert nem vagy egy r*bi,aki szó szerint rámászik a pasikra,nevetségesen kelleti magát-valószínűleg ez a fajta kezdeményezés nem tetszene neki és te pedig pont azért tetszel neki,mert tudja,hogy nem ilyen vagy,de ez nem azt jelenti,hogy nem kezdeményezhetsz!Kedvesen,aranyosan is meg lehet a dolgot oldani,attól még nem fogsz a szemében lealacsonyodni.Küldj neki bíztató jeleket,aztán ha végképp elakad a dolog,mert annyira félénk,akkor vedd a kezedbe az irányítást és konkrétan tudasd vele,hogy szívesen megpróbálnád vele.

22L

2011. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, és ha elköszönsz ÖLELD MEG! Ez egy lánytól tök normális:D és mond hogy "jaj de imádom veled lenni" aztán mosolyogj és menj eL:D
2011. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy segítőkész barát?
2011. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!