Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít nyomulásnak/tolakodásnak ha egy pasi az első néhány találkozás után (tehát még szinte ismeretlen) elhív randira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lánytól függ, de nekem gyors lenne.
2011. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne randira hívd, hanem mondd neki, hogy mész ide vagy oda, ha gondolja, veled tarthat. Ez sokkal kevésbé nyomulós. Ha a második találkozáskor megkérded, az nem nyomulós. A nyomulás az az, ha első találkozáskor megcsókolod. Mondjuk van, akinek bejön.
2011. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az mennyire rámenős ha az első ilyen "elmegyünk valahova de nem randi" alkalmából elmondom neki, hogy tetszik nekem?
2011. szept. 28. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem akár azonnal is elhívhatnál 20L
2011. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni, hogy vannak ilyen lányok is. :D
2011. szept. 28. 21:20
 6/7 egy arc válasza:
100%
Miért ne kérdezhetnéd meg, hogy van-e kedve meginni egy kávét/teát? Szerintem túl merev a mai társadalom. Egy randi még semmire sem garancia. Lehet, hogy egy jó barátság alakul ki, lehet, hogy több, esetleg nem történik semmi. Egy próbát meg ér. Esetleg ha többször is találkozol vele, előtte teremthetnél vele valamiféle kommunikatív kapcsolatot.
2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy pasi ennyire bátor és határozott. :)
2017. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!