Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyek hogy ne essek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek hogy ne essek bele az általam kiszemelt lány barátzónájába?

Figyelt kérdés

Úgy tekintsen rám mint pasi. Legyek tajparaszt, mondjak mindenre nemet amire kér, flegmázzak és kössek bele mindenkibe az utcán vagy tegyek jól hallhatóan pofátlan megjegyzéseket?


Tudom hogy nem a gyerekeseket szeretik akik azt mondják a buszon az öreg néniknek aki le szeretne ülni "maradjál már vén szatyor" és eszközük a szemtelenség. Vagy ez is kell hogy valakire pasiként tekintsenek?


Azt is írjátok le milyen NE legyek! Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. szept. 29. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen NE legyél, mint amit fentebb leírtál!!!

Legyél határozott, ne barátkozz, de ne is nyomulj. Én például kimondottan szeretem ha valaki kedves, figyelmes.. emiatt nem teszem rögtön a "barát zónába"..

Ne ásd bele magad annyira az életébe, vagyis a titkait ne akard tudni, mert emiatt fog barátként kezelni. De ezzel nem azt mondom, hogy ne foglalkozz vele, csak ne túl bizalmasan egy-két téren, viszont mindig hallgasd meg és mindig érdekeljen a mondanivalója (még ha nincs is így). Próbáld meg valamivel elkápráztatni (NEM anyagiakra gondolok). Amúgy kétféle kedvesség létezik... és (szerintem) lehet érezni, hogy valaki barátilag vagy esetleg többet akaróan kedves.

Remélem segítettem valamit!

2011. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Legyél határozott, mindig te mondd meg mi legyen, csak "mellékesen" kérdezd meg, hogy ő akarja e. Pl mondod, hogy xy helyre gondoltad, hogy elmehetnétek. Ha nem tűnik lelkesnek, kérdezd meg, hogy van e valami gond xy hellyel?

Szóval tiéd legyen az irányító szerep.

Szerintem a bunkózást mellőzd, nem minden lánynak jön be, esetleg viccesen cukkold, vagy szólj be neki, ha veszi a poént, én mondjuk azt bírom. :D Másokkal meg pláne ne foglalkozz a ti randitokon, az elég irritáló.

Bókolni is inkább úgy bókolj, hogy "dögös vagy" vagy "szexi ez a cucc rajtad" szóval valami olyasmi, amivel azt fejezed ki, hogy te, mint pasi vonzódsz hozzá, mint nőhöz, nem az hogy "jajj de aranyos vagy, meg csinos meg kedves" meg ilyen dolgok, amiket anyukánk mond... :D De fogalmazhatsz finomabban is, nekem spec a fentiek tetszenek.

Mmm... Szóval kb ennyi. Mindig legyél határozott és férfias, de ettől függetlenül figyelj rá, lehetsz udvarias, csak tartsd meg az irányító szereped.

Remélem segítettem.

20L

2011. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi érdekelne milyen az aki többet akaróan kedves? A többi világos volt.
2011. szept. 29. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Nézz ki jól és/vagy legyen sok pénzed!
2011. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

11:19-es válaszoló már biztosan egy fiú...


Én írtam az első kommentet, és háát.. nem tudom elmagyarázni... képzelj el 2 szituációt. Az egyikben valaki egyértelműen segítségre szorul és te segítesz neki, akkor ez nem a vonzalom miatt van (bár lehet amiatt is). Aztán a másikban nem szorul az illető segítségre, de ha nagyon akarsz akkor tudsz még neki is segíteni..akkor azt már teheted azért, mert tetszik neked. Mondj neki kedves dolgokat, mint pl.: "de jól nézel ma ki".. meg hasonlók.. ha más pasiról beszél (akár azért is, hogy féltékennyé tegyen, vagy teszteljen) akkor ne csinálj úgy mintha nem érdekelne, hogy kavarnak vele, de ne is akadj ki. Háát úgy ennyi, kérdezz még ha valamit nem világosan fogalmaztam!

2011. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"ha más pasiról beszél (akár azért is, hogy féltékennyé tegyen, vagy teszteljen) akkor ne csinálj úgy mintha nem érdekelne, hogy kavarnak vele, de ne is akadj ki"


EZEN A TESZTEN HOGY KELL ÁTMENNI, ÉS EZ HOGY VAN, HOGY MŰKÖDIK?

2011. szept. 29. 12:38
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg simán csak legyél önmagad. ha úgy nem tud elfogadni, akkor felejtős a téma.
2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező kommentje:

"ha más pasiról beszél (akár azért is, hogy féltékennyé tegyen, vagy teszteljen) akkor ne csinálj úgy mintha nem érdekelne, hogy kavarnak vele, de ne is akadj ki"


EZEN A TESZTEN HOGY KELL ÁTMENNI, ÉS EZ HOGY VAN, HOGY MŰKÖDIK?


Aha ez nagyon érdekes. Biztos egy álompasi az illető. Szerintem hozzá kéne menned. De ha már szóba került én is ismerek egy olyan csajt, aki....


A válasz pedig igen, legyél olyan, amit fentebb írtál.

2011. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tyler913 ***** válasza:
100%

Lusta vagyok elolvasni az elottem irtakat,szoval lehet,hogy lesz ismetles (ez esetben bocsi).


A baratzona elkerulesere a legbiztosabb modszer,ha mar a legelejen tisztazod az adott lannyal,hogy Te nem csak baratkozni akarsz,hanem tetszik Neked.Ha nyilt lapokkal jatszol,nem erhet meglepetes.Ez persze ne jelentsen ketsegbeesett nyomulast,de legyen egyertelmu,hogy Te nokent es nem baratkent tekintesz ra (hogy megvilagitsam a kulonbseget: nem arrol van szo,hogy virag,bonbon,nyaladzas es szerelmeslevel,hanem pl. egyszeruen lazan,es magabiztosan annyit mondasz: bejossz nekem,es szeretnelek jobban megismerni).


Amit irtal az teljes hulyeseg.Nem attol lesz valaki alfahim,hogy belekot masokba,meg flegmazik mindenkivel,ez pont hogy a mesterkelt viselkedesu,kisebbsegi komplexusos emberkek megnyilvanulasa.NE LEGYEL PARASZT.


Legyel figyelmes rendes es elozekeny,egyszoval gentleman,de ne legyel luzer.Add onmagad anelkul,hogy kenyszeresen megfelelj a lanynak.Ha valamiben nem ertesz egyet,azt mondd,de ne kotozkodj.


Tudod mit? Itt van par filmes pelda arra,amire celzok:

- Randiguru (Will Smith karaktere)

- Kaliforgia (Hank Moody)

- Kes/alatt (Christian Troy)

- Harcosok klubja (Tyler Durden)


Ezek mind teljesen eltero figurak,de mind vonzoan viselkednek.Ha megnezed az adott filmeket,talan eszreveszed,mi a kozos bennuk.

2011. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amit te írtál az f@szság,és az is hogy sok pénzed legyen és jól nézz ki.

16/F

2011. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!