Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon ti milyen támékról beszélgettek? Komoly válaszokat!

Figyelt kérdés
Hogy beszélj ne unjon a csaj és teljen az idő és évezzétek egymás társaságát.
2011. szept. 29. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiről akarsz.
2011. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első randin nincs bennetek fantázia, 0 az esélye a kapcsolatnak.
2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WhiteLabel ***** válasza:
szexről.
2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krvua ***** válasza:
21%

nővel nem lehet úgy beszélni hogy ne und magad...

mármint ha nem lehet nézni a mellét.

2011. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

A melleket mindig lehet nézni, legfeljebb úgy kell csinálnod mitha zavarodban néznél lefelé. :P


Én általában a lányról szoktam érdeklődni, minél több információm van róla annál pontosabban tudom eldönteni akarok-e valamit, legyen-e következő randi. Persze ettől jó messzire el tud kanyarodni a beszélgetés, akár olyan témára is, amiről halvány lila segédfogalmad sincs. Ilyenkor érdeklődő szemekkel, picit oldalra döntött fejjel kell figyelni a hölgyet, hogy érezze az érdeklődésedet. :)

De én úgy szoktam terelgetni a dolgot hogy minél több dolog kiderüljön a szokásairól, arról hogy milyen ember is lehet egy randin kívül, ahol azért mindenki a legjobb formáját szokta adni, már ha van neki..

2011. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én általában a kriogenetikáról, a paleoasztronautikáról, vagy a Neuro-lingvisztikus programozásról.
2011. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És megsértődtél amikor nem hívtalak föl...
2011. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szexen kívül bármilyen értelmes érdekes komoly témáról ami engem illetve őt érdekli.
2011. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én általában a kriogenetikáról, a paleoasztronautikáról, vagy a Neuro-lingvisztikus programozásról."


Első randin tényleg beszélgettem már paleoasztronautikáról is :) Szóval bármiről lehet, ha fogékony a csaj. Inkább a hogyan a lényeg. Figyelj rá, hogy érdekli-e, visszakérdez-e. És hagyd szóhoz jutni. Kérdezd meg hogy erről mi a véleménye, miért, stb.

Általánosítás: Sportról, kocsikról ne nagyon.

2011. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szeret sajat magarol beszelni, a lanyok kulonosen. Orokzold tema meg naluk a parkapcsolat is, errol minden lany tud beszelni. Szoval csak kerdezgesd.
2011. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!