Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagy része messze nem olyan elnéző mind a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Például:férfiak sokszor megelégszenek egy nehéztermészetü de vékony nővel, lenyelik a hisztit és a hangulatváltásokat, mig egy nőnek akkora elvárási listája van, hogy sose érek a végére.Elnézést azoktól, akik nem ilyenek és sértve érzik magukat.
2011. szept. 30. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában a nők vannak abban a helyzetben, hogy válogathatnak.
2011. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

12:57 ez nagy hülyeség, egy fiú is válogathat csak külsőtől függ :P

Egyébként azért, mert nézd meg ált. a férfiak mindenféle kapcsolatban (barátság, munkahely) lazábbak, míg a nők jobban észreveszik a másik hibáit, hisztisebbek, stb.

Én is úgy vagyok vele hogy ha van egy fullos csajom sok mindent elnézek neki XD Persze vannak határok

2011. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes. Én pont mást tapasztalok.
2011. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen példát lehetne venni rólunk.

24/f

2011. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert a férfiak nagy részét az érdekli, hogy jól nézzen ki a nő és nagy ribi legyen :P ezért képesek eltűrni bármit xD
2011. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
A nőknek egyszerűen csak mások az elvárásaik. Elvárják h a párjuk legyen magas, jóképű és gazdag, de az nem számít nekik, ha bunkó, hülye, és minden héten más ribivel csalja őket.
2011. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 napietus ***** válasza:
100%

egyrészt az esetek többségében a nő van döntési helyzetben, ezért tűnik úgy, hogy nagyobbak az elvárásai.


azon kívül mindkét nemre igaz sztem, hogy mindenki kap, ahogy kérte. értsd: ha egy pasi elvisel egy hisztisp*csát, úgy kell neki. ezt kérte, ezt kapta.


29/N

2011. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak tényleg nagy része tényleg megelégszik egy bármilyen természetű, de vékony nővel, aki azért ne legyen csúnya arcra és jó legyen az ágyban. De nem azért, mert elnézőek, hanem azért, mert vizuálisabb alkatúak és a külső jobban számít nekik.

A nőknek inkább a biztonság számít, ezért inkább olyan férfit választanak, akikről úgy érzik, ezt tudja nekik és a leendő családnak nyújtani.


Nem kell rátromfolni, hogy ez nem mindig van így, tudom. Én is csak az emberek nagy részéről beszélek, természetesen nem ritkán vannak kivételek is mindkét nem részéről.

2011. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Benne van azért a kettős mérce is. Ha egy férfi azt mondja, neki mindegy, milyen a nő természete, csak vékony legyen, arra mindenki azt mondja, milyen kicsik az elvárásai.

Ha egy nő azt mondja, mindegy, milyen alkatú a pasi, csak magabiztos, biztonságot nyújtó legyen, akkor már hű de nagy elvárások! :D

2011. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

"Ha egy nő azt mondja, mindegy, milyen alkatú a pasi, csak magabiztos, biztonságot nyújtó legyen, akkor már hű de nagy elvárások! :D"


Pontosan. Ugyanez jutott az eszembe. Nem tudom ezek miért olyan nagy elvárások. Pedig amúgy egyáltalán nem. Sőt. Én azt írom, hogy minden férfit megszépít az, hogy ha tényleg férfiasan viselkedik, tehát, hogy ha magabiztos, határozott, kellő önismerete van, lehet vele beszélgetni normálisan. Sokkal jobb ez, mint az, hogy most hány kocka van a hasán pl.

2011. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!