Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma azthiszem megbántottam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma azthiszem megbántottam egy számomra fontos fiút egy elhamarkodott mondattal, nem volt kemény a mondat, de mégis megbántodott és hazafele elég komoly volt és nem is beszélt velem hazafele, csak elköszönt. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Sz*pd le
2011. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ hogy mivel bántottad meg!
2011. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát semmi komjjal, csak mikor épp a szokásos szövegét akarta elhablatyolni, közbeszóltam , hogy fogja már be...igazábol ideges voltam.....és ő ekkor közölte velem hogy többet hozzám se szol. Gondoltam h megint csak csinálja az eszét és par perc mulva minden oké, de hazafele láttam az arcán, hogy nem olyan volt mint máskor, és pluszba levegőnek se nézte a szavaimat. Bármit mondtam csak bámult előre komoly arccal....
2011. szept. 30. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy azt hitte h te megérted őt és veled minden oké csak mikor rá kiabáltál rosszúl eshetett neki de csak egy feltevés a sok közül de a legegyszerűbb ha rá kérdezel akaratos leszel !!!
2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
te büdös paraszt.
2011. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát csak ez a megoldás lesz.....köszii a tippet :)
2011. szept. 30. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!