Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok valmi jó randizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok valmi jó randizós dumát, vagy olyat amivel felszedhetek egy teljesen ismeretlen csajt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felszedni a szemetet szokták. Legyél kicsit tisztelettudóbb, ha nőt akarsz.
2011. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól nézel ki, bármilyen dumával felszedheted. Ha csúnya vagy, semmilyennel.
2011. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igyekszek tisztelettudó lenni, bocs, nem vágom a magyar szlenget.
2011. okt. 2. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell hívni ingyen fagyira / cukrászdázásra, hogy azt eszik amit csak akar, te fizetsz. A hasuknak nem tudnak ellenállni, olyan mohók. Aztán míg falnak, kábítsd őket, hogy kipróbálhattok másik cukrászdát is. Ezután rögtön le akar veled feküdni, ez 100%.
2011. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Igyekszek tisztelettudó lenni, bocs, nem vágom a magyar szlenget."


Na ez a baj. Legyél akkor tisztelettudó vele, ha már a barátnőd, vagy a feleséged - bár akkor se vidd túlzásba - amíg csak ismerkedsz, addig ne nagyon legyél kedves és jó gyerek, mert nagyon hamar le leszel szarva.

2011. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
61%

Nesze neked


Ne haragudj, elhagytam a telefonszámom, elkérhetném a Tiedet?

- Remélem, értesz a mesterséges lélegeztetéshez, mert eláll tőled a lélegzetem.

- Nem fáj a lábad? Mert egész nap te jártál a fejemben.

- Nem fájt? Mármint amikor lepottyantál a mennyből!

2011. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hát szentem ez mind teljesen felesleges XD......az az egész csajozás lényege hogy jól szerepej ..lényeg ne ad ön magad semmi féle képen legyél maga biztos és ne várj perceket hogy meg szolicsd a lányt. ez a 3 másodperces szabály 3 másod perced van h eldöncsd hogy oda mész e vagy sem ha ezt meg halatad tuti bukta........EZT NÉZD MEG ÉS PRÓBÁJ MEG BELÖLE TANULNI NEKEM SEGITET ;) EGY NAP VAN UGY 4 5 CSAJAL BESZÉLEK ÉS ENNEK 3 4 TUTI CSÓKAL VÉGZÓDIK ÉS TÖK VAD IDEGEN CSAJOK ÉS HA ELSÖNEK PRÓBÁLOD NE KESEREGY EL HA NEM UGY SÜL EL A DOLOG AHOGY KÉBZELTED PRÓBÁLD UJRA MÁS CSAJNÁL ÉS KÉSZ ÉS TÖK MINDEGY HOGY NÉZELKI

kat rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és tanuj


[link]

2011. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kő kóla? Jössz b@szni?
2011. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darkiee válasza:
100%

mond azt neki h:

-szia.. ne haragudj de egy ijen csodas no szoba allna egy ijen fajankoval amien en vagyok, mert ha esetleg nemakkor csak ne valaszolj de ha igen mondhatsz akarmit:)

a nok szeretik ha felneznek rajuk ezert valami ijensmit javasolnek neked..

2012. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!