Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet mesterségesen elnyomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet mesterségesen elnyomni a needységet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h mostantól nem a kiszemelt/aktuális csaj lesz a gondolataim középpontjában, hanem vagy a heti edzésem, vagy a munka, vagy a tanulás. Ezzel elkerülhetem h needy-n viselkedjek egy lánnyal, így nagyobb esélyem van megszerezeni/megtartani. Másik bajom h bármennyire is érzelem-mentes akarok lenni nem megy. Nem vagyok egy nyálgép egyáltalán, sőt!, de érzelmileg hamar elkezdek a lánytól függni, ami nagy hiba. Így, h "kizárom" a központi helyről, talán tovább független maradhatok. Vélemény? :)
2011. okt. 3. 00:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként needy jelentése ha valaki nem tudná: "Mindenféle másikra, a másik emberre rászoruló magatartás.
2011. okt. 3. 00:36
 2/12 Gergő Jóbi válasza:
Szerintem abszolút rossz ötlet. Mutasd ki amit érzel...
2011. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mai beteg és elkorcsosult világunkban ez nem valami jó ötlet... A lányok nem az érzelmekre buknak. :)
2011. okt. 3. 00:41
 4/12 greeen ***** válasza:
34%
szerintem meg összevissza beszélsz! hehe
2011. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha határozott és "irányító" vagy, de közben vannak érzéseid.
2011. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az sosem rossz ha másra is koncentrálsz. nem jó egy dologtól/embertől függni, nehogy megszállottá válj. tégy meg mindent, hogy minél kiegyensúlyozott légy és akkor nem lesz gond.
2011. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

00:49-es vagyok


azt kihagytam, hogy ne akarj mesterségesen bármit is elnyomni, inkább kezdj el élni, csinálni mindenfélét, szóval hagyd, hogy folyjon az élet...ne akarj annyira csajozni/megfelelni az aktuális csajnak...és akkor majd elmúlik a needy-séged is.

2011. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Az a jó, ha határozott és "irányító" vagy, de közben vannak érzéseid."


KÖSZÖNÖM! Végre valaki 1 mondatban összefoglalta, h mi kell a nőknek. Olyan írásokat olvastam, amikben több oldalon keresztül magyarázzák mindezt, különféle evolúciós ösztönökkel meg pszichológiával, erre tessék, valaki leírja pár szóban! :)

2011. okt. 3. 00:57
 9/12 A kérdező kommentje:

"az sosem rossz ha másra is koncentrálsz. nem jó egy dologtól/embertől függni, nehogy megszállottá válj. tégy meg mindent, hogy minél kiegyensúlyozott légy és akkor nem lesz gond."


Köszi a tanácsot! Én is így látom! :) Megy mindenkinek a ZK.

2011. okt. 3. 01:00
 10/12 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

#3. Mármint melyik lányok?

Mert hát ez nem (ez sem) egységes massza ám!

Amúgy őket, mármint akiket kb. ún. "mai lányok"-ként említesz nyugodtan hanyagolhatod sztem!

--De ha neked jobb ez a fajta mesterkéltség, amit leírsz, ám legyen...

És akkor majd jönnek azok a lányok, akik "nem az érzelmekre buknak".

Ezzel a kör bezárul..

2020. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!