Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek egy olyan sráccal, aki más városban él, és egy közös haverotok van?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy egy régi haverommal, aki másik városban lakik, összeakadtunk facebookon, és most levelezünk. Láttam, hogy sokat ír egy srácnak, kíváncsiságból ránéztem, és bummm. Helyes, jó fej, azonos a zenei ízlésünk, az érdeklődési körünk, ráadásul egyedülálló... nagyon bejön... plusz arról írt a blogjában, hogy milyen rossz egyedül és szeretne már egy barátnőt... Kövezzetek meg, de úgy megismerném. De nem vagyok ilyen nyomulós lány, alapból azt szeretem ha a pasi kezdeményez, de ez most kiesik.

A haveromnak mégsem mondhatom, hogy "hé, hozz össze vele" pláne hogy más városban élünk, meg nem is ilyen direktben szeretném... mit csináljak? Kövessem twitteren? (Közös haverunkat követem.) Vagy írjak a blogjába kommentet? (Szerintem ez kicsit fura lenne, nyilván nem idegeneknek írja, csak kíváncsiskodtam.) Jelöljem be facebookon? (Azt se tudná, ki vagyok...?) Kicsit rafináltabb, tapasztaltabb fiúk-lányok, help me!! :D


2011. okt. 3. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán írhatnál neki egy üzit, miszerint láttad, h xy-nak a barátja és szimpinek találtad, hát ráírtál. Kérdezd a zenéről, amit láttál nála. De ne írj neki regényt. Amúgy az a fontos, h légy laza, ne görcsös és humoros, de ne vicceskedő. :)
2011. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
100%

Ide jössz. Vadidegen embereknek felteszel egy kérdést. A vadidegen emberek – akik számára te is vadidegen ember vagy – válaszolnak rá. Esetleg még valami párbeszédféle is kialakul. Teszed ezt minden félelem, rágódás nélkül.


Pedig ennyire egyszerű kapcsolatokat teremteni. Lehet nem leszel szimpatikus neki. Majd kiderül. De ettől nem kell tartanod attól, hogy megszólítsd, hiszen ez akkor is így van, ha megszólítod, ha nem. Ha szimpatikus vagy neki, akkor melyik jobb? A remény, vagy a tényleges szimpátia? Ha nem vagy szimpatikus neki, akkor melyik jobb? A hiú ábránd, vagy a tudat, hogy valaki más vár rád?


Nem szabad túlkomplikálni a dolgot.


Nyugodtan írj a blogjába, ez jó ötletnek tűnik, hiszen a blog publikus „termék”. Akár véletlenül is odakerülhettél. De nem is kell titkolnod, hogy mi vezetett oda, simán leírhatod azt, amit itt. Pl.:


„Szia! Nemrég akadtam a blogodra. Tetszik. X.Y. régi haverom. Láttam, hogy írogat neked, így kíváncsiságból megnéztem ki vagy, így akadtam a blogodra. Felkeltette az érdeklődésemet, mert úgy látszik hasonló a zenei ízlésünk.”


Ennyi. Esetleg egy gondolatot, kérdést még hozzá lehet biggyeszteni az adott blogbejegyzéséhez kapcsolódóan.


De lehet, hogy nem veszi elsőre észre, viszont innentől nyugodtan írogathatsz neki. Ha kérdezné, hogy ki vagy, hivatkozhatsz az első hozzászólásodra.


Facebookon ismerősnek ne vedd fel, hiszen nem vagytok ismerősök. Bár ez is sülhet el jól, de kicsit valóban furcsább. Bár ha a fenti történetet elmeséled, akkor bizonyára eltűnik ez a furcsaság.


Nem kell kapkodnod sem. Próbáld meg úgy kezelni elsőre őt, mint bárki mást. Kb. mintha a legjobb barátnőd barátnőjénél találtál volna valami közös pontot, amiért úgy érzed, nem lenne rossz felvenni vele a kapcsolatot.


A többi majd valószínűleg kialakul. (Bár annyit hozzáteszek, hogy a távkapcsolatok ritkán működnek jól.)

2011. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írd, hogy szimpatikusnak tűnt elmondás alapján, képekről stb.stb, és sok közös is van bennetek, és hogy szeretsz beszélgetni meg ismerkedni emberekkel. :)
2011. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!