Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van olyan magyar nő/férfi, aki chat-en ismerkedett meg külföldivel és kiköltözött hozzá?

2011. okt. 10. 23:01  Privát üzenet  

A válasz
twinky nevű felhasználó válasza:

Charles Simonyi igy ismerte meg a Bill Gates-et az urban legend szerint.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. okt. 10. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Ti melyik férfi hírességet tartjátok a legszexisebbnek, legsármosabbnak akivel simán elmennétek egy van éjszakára? Azaz melyik híresség tetszik nektek legjobban (magyar + külföldi egyaránt).
Lányok! Szerintetek melyek a legszexisebb MAGYAR férfi nevek?
Mit tegyek? Beleszerettem egy nos, tobb gyermekes ferfiba. Nem magyar a ferfi, es szeret o is engem de en nem birnam ki ha miatam menne sze a csaladja.
Mi a véleményetek arról, ha 1 magyar lány és 1 roma férfi 1 párt alkotnak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!