Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkereső férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső férfiak (fiúk)! Ti kb. hányadik levélre kaptatok először választ, illetve átlagban hány levélre jut egy válasz?

Figyelt kérdés
A Randivonalon sorban küldtem levelet olyan nőknek, akiknek az adatlapjuk alapján megfelelek. Azonban hiába küldtem már összesen negyvenet, még egy nő sem válaszolt. (Személyes találkozó így pláne nem volt.) És mi a helyzet veletek, srácok, akik szintén a neten kerestek vagy kerestetek magatoknak párt?
2011. okt. 11. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

40 levél? Nem úgy van, hogy a férfi dolga teperni a nő után? Vagy ennyire régimódi volnék?


Egyébként nem számoktam sohasem, de tuti, hogy a levelek kb. felére legalább kapok választ.


21/F

2011. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom, negyven nőnek küldtem eddig levelet, persze mindegyiknek külön csak egyet. Te pedig, első válaszoló igencsak szerencsés vagy, ha majdnem minden második címzett válaszol.
2011. okt. 11. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az sem mindegy, hogy hogyan ismerkedsz. Van-e kint képed, mi van kiírva az adatlapodra, mit írsz bele a levélbe.
2011. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%

RV-n ismerkedni egy vicc... Sajnos tapasztalatból mondom. Az meg ugye a tisztelt "szingli" nők társaságát minősíti, hogy annyira neveletlenek és egyszerűek, hogy nem képesek 3 sorban, egyszerű tőmondatokban sem közölni veled, hogy nem te vagy a zsánerük. Mindemellett sírnak, hogy de jó lenne valaki, stb, stb. De persze esélyt sem adnak maguknak, hogy egyáltalán megismerjenek. Szóval vicc.

Kérdésedre válaszolva, a válaszolási arány maximum 5-10 százalék tapasztalataim szerint.

2011. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én kb a 3. levélre kaptam választ, utána msn, egy hét múlva tali, és jövőhónapba lesz egy éve, hogy eggyütt vagyunk. paratlan.hu
2011. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Második: Van kinn képem, és a nővérem élettársa, aki szintén a neten, igaz, nem a Randivonalon, ismerkedett meg a nővéremmel, adott tippeket, hogy mit írjak az első levélbe.

Harmadik: Lehet, hogy igazad van, de itt a gyakorikerdesek.hu -n is olvastam olyant, hogy a RV-n ismerték meg a házastársukat. (Az itteni fórumozók között is vannak olyanok.)

2011. okt. 11. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyikre sem. Pedig tök normális levelet írtam olyan embereknek akik aktív tagok. És egy fél szót nem bírtak visszaírni. Emiatt fejeztem be egy életre a netes társkeresést. A nők ennyire se méltatnak, hogy válaszoljanak akkor felesleges levelezni.
2011. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nálam a leveleimnek az 10%-ra érkezik válasz ebből a fele, az hogy "bocsi, nem téged kereslek"

kb 80-100 levelet küldtem ki eddig úgy 3 hónap alatt, néha személyre szabott szöveggel és idönként változtatva a szablont.

Eddig 1 randim volt. 2 csaj is akivel beszélgettem msn-en közölte hogy ő nem tudja mit akar. Aztán az egyik törölte is magát a társkeresőn.

Én is randivonalon vagyok, mert ott vannak a legtöbben.

Van 1 akivel alakul de eddig még nem tudtunk talizni mert eltörte a lábát, de nagyon rám van kattanva.

Csak vhogy külsőre nem teljesen az esetem. Vacilálok.


Sok az extravertált csaj. Akik már 600 millió dolgot kipróbáltak, fél európát bejárták, középvezetők meg hasonló állást akarnak. Qrva magas az elvárásuk...

Én meg ott vagyok, a kis introvertált világomban, próbálok nyitni az eddig ismeretlen felé.

Szal csak kopogtatok annak a világnak az ajtaján, ahol ők teljesen otthonosan mozognak.


Hol vannak azok a lányok akik hozzám hasonlóan jobbára visszahúzódóak, de van bennük motiváció?


28F

2011. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!