Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a testbeszéd és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a testbeszéd és viselkedés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet némi kifejtést igényel. Elnézést a kisregényért.

Suliban az egyik évfolyamtársam már nagyon régóta tetszik, de persze nem mutattam neki. Közös ismerősünk által kiderült, hogy van néhány közös hobbynk, ezért odamentem és kérdeztem tőle néhány dolgot. Nagyon készségesen válaszolt; az elején felém fordult és a szemembe nézett, a kezeit csípőn tartotta, aztán egyre inkább lesütötte a szemét és elkezdett matatni. Végül elindultunk lefelé, és a beszélgetés a lépcső alján ért véget. Ma, mikor látott, rám nézett egy ideig, de ennyi.

Kérlek, őszinte véleményt mondjatok. Minden érzelem nélkül: reálisan szeretnék látni.


2011. okt. 11. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én ebből nem sokat tudtam kivenni de a matatás azt jelzi h zavarban van
2011. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyorsabban ment a lépcsőn és vándorolt a keze. :D
2011. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második választ nem nagyon tudom értelmezni... hhm... xD
2011. okt. 11. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
tudod van egy stabil pont az a derék a kéz mozog mert lelépett a csávó tehát vektorosan mozgott a kéz is a derékon érted?
2011. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, felfogtam. :)

Ki vagyok segítve... xD

2011. okt. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!