Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek rossz tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek rossz tapasztalata a kopaszodással kapcsolatosan? Lejjebb folyt.

Figyelt kérdés
Mármint úgy értette, hogy akinek eddig is volt több bartánője, az tapasztalta-e, hogy aminit hullott a haja, annál kevesebb nőnek kellett és elkerülték őt a kapcsolatok?
2011. okt. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már kb 3 éve kopaszodok de csak elöl "kezd felmenni a homlokom" :) , de én nem vettem észre semmi változást a kapcsolataimban ,sem abban hogy ez miatt kerülnek a lányok.Amúgy kezdetben tökre szét baxott az ideg ez miatt, mindent bevettem hogy meg állítsam, de egyvalaminek sikerült meg állítani még pedig a padlónak XD. Ma már nem idegesít sőt tök menő. :D


23/f

2011. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"

Én már kb 3 éve kopaszodok de csak elöl "kezd felmenni a homlokom" :) , de én nem vettem észre semmi változást a kapcsolataimban ,sem abban hogy ez miatt kerülnek a lányok.Amúgy kezdetben tökre szét baxott az ideg ez miatt, mindent bevettem hogy meg állítsam, de egyvalaminek sikerült meg állítani még pedig a padlónak XD. Ma már nem idegesít sőt tök menő. :D


23/f"



kellesz anőknek?minek?kézitükörnek,?

2011. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem sokat számít, főleg a nők szemében, bár nagyon meg tud viselni egyeseket. Akik pedig emiatt b.sztatnak valakit, azok hülye visszamaradott idióták. Valaki kopaszodik. És akkor most mi van? Ettől még lehet ugyanolyan normális ember.
2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pocok! Ne magadból indulj ki. Amúgy ha nem tudsz valamihez érdemlegesen hozzá szólni, akkor kussoljá befele.
2011. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!