Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig bejönnek a lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig bejönnek a lányoknak a mackós pasik?

Figyelt kérdés

15/F vagyok szerintem mackós vagyok mert nem vagyok dagi de teljesen kigyurt állat sem . Heti 2-3alkalommal edzésre. A kérdést a lányoknak tenném fel hogy mostmár minndenki az ilyen mûmájer menôzô fszokra bukik vagy olyanra akihez oda is lehet bujni és normálisan beszélgetni vele?

Elõre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 14. 06:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az mi, hogy "még mindig"? ma is van, akiknek ők jönnek be, meg vannak, akiknek nem. meg régen is volt, akinek bejöttek és volt, akinek nem. nem lehet így általánosítani, hogy "a lányoknak" mi tetszik.
2011. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én imádom a macis pasikat:D:D:D Szinte mindegyik barátom az volt:$. Imádok hozzájuk bújni:-)

23/N

2011. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok dagi, meg kigyúrt állat sem, egyáltalán nem, sokan azt mondják kéne rám pár kg, akkor ennyi erővel bárki mackós aki nincs kigyurva és nem is dagadt?
2011. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
amúgy régen én is dagadt voltam, és elég sz.r volt ahogy kinéztem, legalábbis ahogy magam láttam, szerintem ritka az a csaj aki a dagikat szereti, inkább a kigyúrtakat imádják.
2011. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a mackós pasik (de nem a kövérek, akik úsznak a zsírban, hanem, ahogy te is írod, sportosan mackós)

Viszont kizáró tényező, ha káromkodik! Pl. úgy, ahogy a nyitódban írtad.

2011. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 /Anita_'94/ ***** válasza:
76%

Én is szeretem a macikat és a pocak sem hátrány (tényleg jó odabújni). :)

Szóval nálam a férfi száz kiló felett kezdődik, pedig én még 50 kg sem vagyok :D 17L

2011. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a nagy helyzet, h el vagy tevedve.

A nok nagyreszenek jobban megy a szex egy izmos jokepu pasival.

Na mar most nezzuk meg milyen lehetosegek vannak.

Osszejon egy jokepu izmos pasival akivel isteni a szex aztan kozben veled osszejar beszelgetni, mert veled lehet.

Van ebben kivetni valo?nincs, sot meg sajnaltathatja magat, h a pasija nem torodik vele.

Ugye a szokasos..

Aztan van az, h osszejon veled.

Jol elvagytok, de a szex nem az igazi szal felre kell, h lepjen.

Szal meg ott a ket igenyt frankon el tudja osztani, az itt mar nem megy, mert azt nem lehet, h veled jar, de massal szexel.

Szal ezert van ez, h igy all a helyzet a mai vilagban.

2011. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egyelőre nekem sincs okom panaszra, pedig mostanában nem is edzem hab testem. brumm
2011. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
08:01 : Miért nem tud a kevésbé jóval beszélgetni is, szexelni is, de ha szükségesnek látja félrelépni is. Ez is kivitelezhető ám! :) :)
2011. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100 kiló alatt karácsonyfadísz a pasi! Persze csak ha legalább 190 cm magas, akkor jó ez a súly. Nekem abszolút bejönnek a macik, mert én sem vagyok egy törékeny Barbie baba.
2011. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!