Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Akik szépnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik szépnek tartjátok magatokat, illetve mások annak mondanak. Hányszor szólítanak le titeket csak úgy hétköznap, mondjuk az utcán, tömegközlekedési eszközön, suliban stb? és szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
egy kalap alá vesztek mindenkit és már-már megszokottá vált ha valaki szeretne titeket megismerni?
2011. okt. 14. 19:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
külön kíváncsi lennék a hostess lányok válaszára. egy sima "kóstoltatás" alkalmával nyilván kevesebben mennek oda mint egy ital promóciónál, nem?
2011. okt. 14. 19:29
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagyon jó kérdés! engem is érdekel! lányok írjatok!
2011. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 napietus ***** válasza:
88%
tömegközlekedéssel nem járok. utcán van, hogy nagyon megnéznek, de leszólítani nem szoktak. mindig sietek, nem "andalgok" és nem nézek senkire. ezt pont azért csinálom, mert régebben gyakran leszólítottak idegenek, és ez engem zavar. de mióta így viselkedek utcán, leszoktak róla :) szóval bejött.
2011. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32


kösz, gratulálok!


a hozzád hasonlók miatt nincs esélyünk ismerkedni normális lányokkal, mert ilyen elutasítóak vagytok


a buli helyeken meg alapból csak buta libák vannak, normális lányt nappal érdemes keresni

2011. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Mmm hát változó, hogy hányszor. Attól is függ, hogy merre jár az ember. Például amikor főiskolán vagyok soha, viszont plázában egy alkalommal volt, hogy háromszor. Ha építkezés mellett megyek, akkor is előfordul.


22/l

2011. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Szórakozóhelyen alig tudom levakarni a pasikat, utcán jónéhányszor előfordult.Életem első barátjával is ugy jöttünk össze, hogy amikor a buszról leszálltunk, akkor odajött és elkérte a számomat. :)


Az, hogy valakit minden nap, többször leszólitsanak, azt lehetetlennek tartom. Aki ezt mondja, az kamuzik.

2011. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem érzem magam szépnek, úgyhogy válaszom a kérdésedre nincs...
2011. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
azért nem mindennap, de gyakran leszólítgatnak az utcán, pedig nem igazán vagyok egy álomnő. De előfordul, hogy utánam dudálnak vagy szólnak, és persze az építkezések...Sosem öltözködtem kihívóan, szolid, de nőies ruhákat hordok, nem miniszoknyát és tűsarkút...:S
2011. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat! nem az ilyen "jó a segged" és "szia cica!" szövegekre gondoltam elsősorban hanem arra hogy valaki odamegy és próbál beszélgetni, "kiharcolni" egy randit.


A válasz megírásának időpontja: ma 19:36

a főiskolát tartod jobb helynek vagy az "utcát"- szórakozóhelyet?


napietust ne bántsátok ő már férjezett nő! :)

2011. okt. 14. 20:33
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Néha utánam szólnak, köszönnek. De úgy ismerkedni nem nagyon szoktam utcán....

Ma rámköszönt egy srác, de el voltam bambulva. Srác: "Láttam, hogy nem figyelsz, nem baj. Ha holnap is találkozunk, köszönni fogok neked, Mucus. "

Még ma találkoztunk, és köszönt. Akkor már én is neki. :)

Nincs semmi bajom az ilyesmivel, amég csak köszönnek vagy megszólítanak. :)

2011. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!