Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk/férfiak! Kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk/férfiak! Kellemetlen nektek, ha a lány a saját részét fizetni akarja a randin?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most nincs kapcsolatom, ismerkedem, randizgatok, keresem azt, akivel érdemes kapcsolatot kezdeni.


Mindig szoktam mondani, hogy fizessünk külön, mindenki a saját részét. Már az első randin is mondom. Eddigi tapasztalataim (bár nem randiztam még sok emberrel), hogy ilyenkor tiltakozik a másik fél, sőt, még a 2-3 randin is előfordult ez. Ez megalázó lehet, hogy fizetni szeretném a saját fogyasztásomat? Hogyan kellene ezt kezelnem?


Minden épkézláb hozzászólásért köszönet.


2011. okt. 15. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartjuk megalázónak, ez nem is kapcsolódik semmiféle státuszszimbólumhoz,pusztán az a beidegződés hogy ezt így illik, szereti mindenkimagát ehhez tartani , és az sugall is valamit hogy a férfi fizet!
2011. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Talàn igen,akivel vagy megalàzó lehet. Mi az, hogy fizeted a sajàt részedet, és a màsikat fizesse,aki veled van. Hadd fizessen õ fõleg az elsõ randin, és utàna te is visszafizetheted, ha hagyja. nekem soha nem hagytàk.
2011. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vagy nem így gondolod? :)
2011. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Ezt tette a feminizmus!

A faszi fizet.

2011. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt természetesnek tartom, és el is várnám, akárkivel is randiznék. Igazságos, felelős gondolkodásra vall és előrelátó személyiséget sugall, akivel érdemes hossíútávon gondolkodni.

De az én véleményem semmit nem számít, mert az emberek döntő többsége ezt nem érti és kicsinyességnek tartja, persze nincs igazuk de a világ ilyen hippokriták gyülekezete, ez van.

2011. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nálam ez nagyon nagyon plusz pont, ha egy lány ilyet mond! Kevés ilyen van :( És nem azért mert zsugori vagyok, szívesen fizetnék akármit, csak ebből is látszik, hogy nem kihasználni akar.
2011. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam hagyni, hogy fizessenek nekem az első 1-2 randin, de később, ha komolyabbra fordul a dolog, visszafizetem... pl meglepem finom ebéddel/vacsorával a párom, amihez a hozzávalókat kb. épp annyiba kerül megvenni, mint amit ő fizetett nekem, így nem érzi kellemetlennek, de én sem, mert visszaadtam, amit kaptam, csak más formában...


22/L

2011. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, ha már együtt jártok, természetes, hogy nincsen minden "kicentizve", de nekem az is kellemetlen, ha az ismerkedés csak a másiknak kerül pénzbe.
2011. okt. 15. 15:59
 9/20 Gergo_30F ***** válasza:
nem megalázó, pozitívum, de ettől még fizetek.
2011. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Hívj meg randira engem, azt fizess mindent. Én nem csinálok ebből ügyet.


1 sopronit kérek és 1 feles törkölypálinkát!

2011. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!