Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok nő szereti ha udvarol neki olyan pasi is, aki nem jön be neki mint férfi?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen nő ismerősöm van, kb 20-25 lány aki szereti ha egy pasi hódol neki, holott az a muksó nem is az esete és absz. kizárja, hogy bármi lehet a dologból. De örül, hogy vki ott legyeskedik körülötte, nyalja a fenekét de nem érdekli az illető mint férfi. Szeretik ha elviszi ide-oda, vesz neki ezt-azt, elkíséri bálba stb. De mint férfire csak utolsó sorban tekintene. És még csodálkoznak a lányok, hogy nem merünk odamenni és leszólítani őket, mert kb csak 25% esélyünk van arra, hogy összejöjjünk vele, vagy még kevsebb. Ezért a 25%-ért meg nem biztos, hogy megéri szenvedni. Hogy miért is kb 25%?? Azért mert kb 25% az esély, hogy elhajt, 25% hogy úgy fogunk járni mint amit már fentebb hosszasan ecseteltem, 25% az esély, hogy rossz a dumád vagy rossz vagy az ágyban és emiatt fog elküldeni. Maradt kb 25%. Ez nekem nem túl sok, hogy kockáztassak? Vagy ez amit leírtam legfelül csak nekem nem stimmel és mindenki másnak(főként a NŐKNEK)természetes? Vagy nem tudom...
2011. okt. 16. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert növeli az egoját. Elég lelombozó lehet, ha még a ronda pasik is elkerülik.
2011. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom növelés.
2011. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg még kevesebb az esély 25 százaléktól is, hogy összejöjjünk a kiszemelt csajjal. Ha nem elég vastag a pénztárcád, akkor megint buktál pár százalékot. Ezért nem megy én sosem oda egy csajhoz sem a diszkóban mert az összes ezt csinálja amit leírtál. Legyen az kövér, átlagos vagy fullos mind egyre megy és kizsákmányolják a férfiakat. Aztán meg csodálkoznak, hogy a a pasas meg akarja verni őket, mert játszottak az érzéseivel. Ő meg védekezik, hogy ő nem ígért semmit. Nem a fenét. Szerintem az elég ígéret, ha hagyja, hogy körülrajongják a semmiért. Mocskos ribik mind, tisztelet a sekély kivételnek.
2011. okt. 16. 21:28
 4/7 szüszü ***** válasza:
68%
Mert hiába mondjuk,hogy nem jössz be mint férfi,akkor is tovább udvarolsz,atól függetlenül,hogy szeretjük e vagy sem.
2011. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na mert sosem tudni, hogy mi lesz belőle. Van olyan ismerősöm aki jónéhány hónapon át udvarolt a csajnak, de a csaj mindig mondta, hogy mint férfi nem jön be. De aztán engedett és összejöttek, azóta meg már házasok. Szval vannak ilyen kivételek, hogy a lány rájön, hogy aki udvarol neki, emberileg nagyon jó és ad neki egy esélyt. Amúgy meg nem mondjátok soha, vagy csak rikkán, hogy nem jössz be. Ha udvarolni akar nektek valaki aki nem jön be, akkor is azt mondjátok, hogy tök jó fej stb(mert imponál, hogy valaki udvarolhat)és ez már alapvető jel(nekünk jóhiszeműeknek), hogy szabad a pálya. Aztán jön a pofáraesés, mert a nő agyatlan és kizsákmányolta a pasast.
2011. okt. 16. 21:35
 6/7 szüszü ***** válasza:
87%
Na jó,vannak kivételes esetek is.De ne általánosítsunk.Ha adunk is esélyt,az csak annyit jelent,hogy meg akarjuk jobban ismerni a férfit,de nem biztos ,hogy hosszabb távon lehet vele élni.Ugyanez van szerintem a férfiaknál is.Kinyitsz egy kis ablakot a másik félnek,és ha nem tetszik akkor bezárod.Ezt tanítani kellene,hogy elviseld,ha a másik fél nem akar.Mert sok ilyen van.Női részről is,és férfi részről is.
2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jól esik nekik... önbizalom, te is bírnád ha egy "roszkislány" rád mosolyogna pedig te az "aranyos lányokat" szereted, vagy fordítva. Nekem van 1 lezbi barátom és mikor 1 srác "udvarolt neki" ő tök poénra vette és látszott rajta hogy valamennyire élvezi...
2011. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!