Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy nagyon helyes fiú. Márk a neve. Tudom, hogy ő nem szerelmes belém de én nagyon. Szeretném ezt elmondani neki, úgy hogy ne nézzen hülyének. De nem merem és azt se tudom, hogy hogyan mondjam el neki. És szeretném ha randiznánk utána de ez nem olyan könnyű. Segítenétek?
2011. okt. 17. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne támadd le a vallomásoddal egyből , inkább minél többet beszélgess vele , és ha már kialakult egy "baráti" viszony akkor kezdj el minél több jelet küldeni felé :)
2011. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia Márk. Van egy perced? . . . Tetszel nekem, tök jó lenne jobban megismerni, nem ülünk be egyszer eggy..... stbstbstb nem nehéz ez, ha nem egy éretlen hülyegyerekről van szó, hanem egy normális fiúról aki tudja hogy a lányoknak tetszenek a fiúk és ez nem olyan 'fúúúúj' dolog akkor miért nézne hülyének???
2011. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy szóba állna velem mert szerintem utál. De néha meg folyton engem néz és olyan cukii. A sulidiszkóba is amikor énekeltem (mert ki mit tud volt) semmi. Nézett amikor énekeltem utána meg semmi. Mert szép hangom van és azt hittem, ha megmutatom, hogy tudok valamit szeretni fog.
2011. okt. 17. 19:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Már lenne egy ötletem, hogy hogyan mondom el neki. Hogy írnák egy dalt és abban de nem tudom mikor énekelném el neki és, hogy az első sor után nem menne el.
2011. okt. 17. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem! Nem segítenék! Bocsi..
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ilyeneket kérlek ne írjatok, hogy Nem. Nem segítek

Kérlek segítsetek. A dal jó ötlet?

2011. okt. 17. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltess ilyen hülyeségeket, mint a dal, beszélgess vele, térj a témára és eldől.
2011. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dal? ez mát túl romantikus és ez nem jön be a fiúk többségének csak az ilyen kis plázafiúcskáknak, beszélgess vele többet véletlen menj neki, vagy kérdezz tölle suliban hogy ezt hogy kell meg azt mert nem érted stb. Vagy ha nagyon el akarod neki mondani ott az internet,de ezt NEM ajánlom!
2011. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesem! ha minden esélyedet ki akarod nyírni nála, akkor rajta, énekelj neki, de ha szeretnél egy szalmaszálat, amibe kapaszkodhatsz, akkor kezdj el vele barátkozni. ha szerinted utál a srác, akkor a barátaival kezdd, majd ha velük jóban vagy, a srác sem fog utálni. kezdd el megismerni(bár, ha szereted, akkor valószínűleg mindent tudsz róla, szóval inkább ismertesd meg magad vele). kezd el vele poénkodni, kétértelmű utalgatások, kötözködj vele, játékból veszekedjetek, aztán ha más út nincs, még mindig ott van a jól bevált ötletem. egy buliban igyatok csúnya-rossz (XD) alkoholt (persze, csak ha elmúltál 18, vagy ha a 3 éves körzetén belül vagy-nem akarok túl fiatalok alkoholizálásra biztatni), és egyszerűen egy nem várt pillanatban smárold le, (ha ő ezt meg nem tette korábban) aztán ha neki nem pálya, akkor fogd az alkoholra. csak vigyázz, hogy itt már kellően jóban legyetek, nehogy az legyen, hogy benne tényleg csak az alkohol munkálkodik, aztán pofára esel. meg néha vess rá figyelemfelkeltő pillantások, aztán meg ne foglalkozz vele, és ne lihegj a nyakában, ha már kezd megkedvelni, mert azzal mindent lerombolhatsz. remélem hasznos volt. sok sikert! (18/L)
2011. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
HA nem akarsz előtte leégni ne dalolássz :D
2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!