Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ez a gond? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez a gond? Túl lelkiismeretes vagyok?

Figyelt kérdés
Elég lelkiismeretes vagyok. így senkit sem szeretek megbántani. Már rég óta nem volt olyan, hogy nagyon tetszett valaki, vagy esetleg szerelmes is voltam belé. Az elmúlt időben elég sok ismerősömről derült ki, hogy vagy tetszek neki, vagy szerelmes belém, vagy lehet, hogy tetszek neki. Nagyon jól esik, mert nem is igazán értem, hogy mivel érdemeltem ki az emberek szeretetét, de egy kicsit rossz is. Főleg ha van két fiú akik barátok, és akkor jövök én. Akaratomon kívül rondítok bele a barátságukba, már-már nem is merek semmit sem mondani egyiküknek, ha látja a másik. Vagy vegyük például az egyik nagyon jó barátomat. Valószínűleg neki is tetszek. Magyarul ha kezd nekem is megtetszeni valaki egyből elnyomom a dolgot, mert tudom, hogy mennyi embernek okoznék fájdalmat, esetleg megharagudnának, és nem beszélnénk többet. A barátság tönkretevéséről ne is beszéljünk. Mi lesz így velem? Hasonlóan járt már valaki?
2011. okt. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
tl;dr
2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet.. ;)
2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik barátok összevesznek egy lány/fiú miatt azok nem is barátok.
2011. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha igaz barátok akkor megértik és megbocsátanak egymásnak. Egyébként hány éves vagy?
2011. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!