Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány akit már eddig is ismertem pár éve. Eléggé félénk is vagyok, zavarba jövök amikor beszélünk. És elég sokszor látom mással őt, de hivatalosan nincsenek együtt. Hogy adjam tudtára az érzéseimet? Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet, ha látod h rossz a kedve kérdezd meg h mi a baj, ha nem akar róla beszélni kérdezd meg h megöleld-e vagy ha azt nem mered csak mondd neki h minden rendbe fog jönni. Sok sikert!
2011. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben jártam!!! én is paráztam megmondani az érzéseimet. az a lényeg hogy határozottnak kell lenni!!! és ha a lánynak tetszel akkor hidd el sikerülni fog a dolog!!!! a megfelelő pillanatban menj oda hozzá és mond meg neki hogy mi a szitu! no para!!!! sok sikert!! 17/F
2011. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyabcuki
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!