Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen távolságtartó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy hatalmas problémám:

Mostanában megismerkedtem egy lánnyal, már körülbelül 6x - 7x találkoztunk. A találkozások alkalmával 6-8 órákat beszélgettünk, tök jól éreztük magunkat, csak úgy repül az idő, megismertem az édesanyját, aki nagyon kedvel, Ő megismerte már a húgomat, akivel tök jóban vannak, van egy közös ismerősünk, aki neki nagy barátnője és szerinte is teljesen összeillünk. rengeteg közös dolog van bennünk. Legutolsó alkalommal elmondtam neki, h remélem tudja, hogy azért járok oda hozzá, mert teszik és nem baráti kapcsolatot szeretnék. Kérdeztem, Ő hogyan érez, lehet-e valami több közöttünk? Azt mondta,h tetszem neki, és talán lehet...; ezzel ellentéteben sokszor távolságtartást érzek és azt,h nem vonzódik hozzám. Nem tudom mit csinálok rosszul. Nem az első lány aki megtetszett életemben, de mégis néha úgy érzem,h úgy viselkedek mint egy kamasz. Legyen kedves és valaki igazítson útba,h hova tegyem magam. 25F


2011. okt. 17. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt is mondta,h jól érzi magát velem. Nem értem az egészet. Ne foglalkozzak vele annyit? ááá nem értem a Nőket.
2011. okt. 17. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5hónap után jöttem össze a barátommal.Hasonló volt a helyzet."Ő hogyan érez, lehet-e valami több közöttünk? Azt mondta,h tetszem neki, és talán lehet.." Én is ugyanezt mondtam neki,egy csalódás után voltam,távolságtartó is voltam.Nem lehet a lány is így van?Szerintem találkozz beszélj vele ugyanúgy,csak ne nyomulj túlzottan és hát adj neki időt ha bírsz várni.:)
2011. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat.

Azóta sem találkoztunk, jelenleg várok. Szerinted várjam meg, amíg Ő keres (mert olyan még, csak ritkán fordult elő), vagy bizonyos időközönként írjak rá? Azt sem szeretném ha elfelejtene, és azt sem, hogy ne jusson levegőhöz sem. Jól esne már egy visszajelzés is. Te mit gondolsz erről kedves válaszadóm, vagy esetleg bárki más?

2011. okt. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!