Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva. ) :

Figyelt kérdés

16 éves, átlagos lány vagyok. Eddig egy komolyabb kapcsolatom volt egy éve, ami csúnya véget ért. Az első barátomat megelőzte egy nagy szerelem, ami végül nem teljesedett be, és sokat szenvedtem miatta. Amikor megismertem a srácot (akivel később jártam), úgy tűnt, sikerül túltennem magam életem első igazi szerelmén, kilábalhatok belőle. Az első 3-4 hónap valóban csodálatosan alakult, nem is jutott többé eszembe a másik fiú. Aztán egy nap összefutottam vele, és minden egy szempillantás alatt megváltozott. Előtörtek a régi érzelmek, rá kellett döbbennem: még mindig szeretem. Egy ideig őrlődtem, de erre ráment a kapcsolatom.

Ennek egy éve, és azóta nem változott semmi sem, csupán annyi, hogy perpillanat nincs senkim.

Viszont most megismerkedtem egy sráccal. Szimpatikus gyerek, tulajdonképpen tetszik is. Tudom, hogy ő komolyan szeretné folytatni, mert megmondta. És megijedtem. Nem tudom, mi tévő legyek, mert még mindig érzek valamit az első szerelmem iránt, de úgy se lesz semmi belőle, épp ezért nem érdemes itt leragadnom. De rettegek belekezdeni egy új kapcsolatba, félek, hogy bekövetkezik megint az, ami annak idején. És nem biztos, hogy ezúttal is sikerülne rendbe jönnöm. Akkoriban rengeteget szenvedtem, (ahogy legjobb barátnőm mondta: áradt rólam a világfájdalom). A volt barátom odavolt értem, mindent megtett, amit csak tudott. Nagyon fájt, hogy megbántottam, összetörtem a szívét, és belegázoltam a lelkébe egy 8 hónapos együttlét után. Ezt még tetézte a tény, hogy reménytelenül szerelmes vagyok. Nem akarok megint így járni. Nem, akarok senkinek se fájdalmat okozni többé, csak boldog akarok lenni. :(

Mit tegyek? Légyszíves, adjatok tanácsot! :(

Tudom, hosszú lett, de hálás vagyok annak, aki vette a fáradtságot, és végig olvasta.:)


2011. okt. 17. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én első szelrelmem is nagyon csúnya történet és nem lett jó vége. Mai napig megdobogtatná a szivem ha találkoznánk de nagyon jól tudom hogy ez nem szerelem, de ez már 4 éve volt.Azért ez az érzés mert az elsőt ha akarod akkor sem tudod elfelejteni teljesen.Ő volt az első akinek teljesen megnyítlál akit tsztaszívből szerettél ez a bizonyos fajta kötődés sosem fog megváltozni, annyira hogy teljesen közömbös legyél felé.Szerintem nyugodtan mond meg a srácnak aki most tetszik hogy volt egy kapcsolatod ami mély nyomot hagyott benned, ha sikerül benne megbízz megnyílnod neki és komolyabbra fordul akkor bele lehet vágni.De ne élj a múltban!Leet egy nagyon jó kapcsolatot szalasztanál el.Ha annyira komoly kapcsolatot akar úgy is megérti.Én most szerelmes vagyok és elég érezhető a különbség aközött hogy mit érzek a párom iránt és mit az exem iránt.Nem tudom mennyire volt érthető amit írtam de remélem segített. 21L
2011. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1; pillanatnyilag nincs senkid

2; úgy gondolod, a korábbi kapcsolataid véet értek

3; most van egy srác, aki tetszik

4 attól félsz, hogy mi van,ha az első barátoddal találkozol, és újra fellángol a szerelemed, és ezt a srácot is dobnád, lényegében feleslegesen, mert ha jól értettem vele azóta se jöttél össze.


szerintem érdemes belevágnod az új kapcsolatba, mert lehet, hogy feledteti az első lényegében reménytelennek mondható szerelmedet, és megtalálod a mostani igazit. ha mégse, akkor meg fiatal vagy, és ez is egy tanulság lesz a későbbiekre. viszont megpróbáltad JÓL,élni az életed, nem menekülve előle!

2011. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne állj ilyen negatívan ehhez


hadd, hogy esélyt kapjon minden srác, mert csak így lehet túllépned az első szerelmeden


másrészről sok fiú mit meg nem adna, ha lehetne egy normális, kedves barátnője, ma már nagy kincs ez

2011. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Azt hiszem, tényleg itt az ideje, hogy nyissak a világ felé, nem veszíthetek semmit...
2011. okt. 17. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
jó meglátás! :-)
2011. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani amit a többiek, vágj bele. Meg ne várasd okáig azt a fiút akinek tetszel szerintem. És ne gondold hogy minden fiú olyan mint a többi bunkó. Meg ha a fiú komoly kapcsolatot akar szerintem egy próbát tényleg megér.
2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kkzz ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én fiú vagyok. Te mit csináltál végülis, vagy mit fogsz? Hátha segít rajtam is. :)
2011. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kkzz ***** válasza:
Naaaa, válaszolj kérlek, érdekel mi lett, engem sürget az idő! :D
2011. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!