Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik a csaj, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a csaj, de nem vagyok túl jó helyzetbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

17 vagyok,ő 16,ugyanabba a suliba járok vele(Pest egyik legjobb gimnáziuma),látásból ismerem,a különbség az,hogy ő kitünő,én pedig örülök,ha átmegyek 1-1 tantárgyból,de ez a legkisebb gond,az már sokkal nagyobb,hogy a társasági körével nem vagyok túl jóba,tehát ha megtudnák,hogy velem találkozgat,vagy ilyesmi elkezdenék lebeszélni rólam.A sport miatt amit csinálok(ketrecharc 4 éve),sokan egy brutális baromnak mondanak el mielőtt megismernének,pedig életembe 1 balhén nem volt...Szeretek hétvégén bulizni,bevallom berugni is alkalomadtán,és női társaságba nem szoktam zavarba lenni,bár utálom azt amit a mai lányok művelnek 1 partyba,mindigis a kislányosabb,természetesebb lányok tetszettek.Namost,hogyha látom őt akkor egyszerűen leblokkolok,meg teljesen hülyén érzem magam,és elkezdek filózni,hogy van-e értelme belevágni,vagy ezek a dolgok miatt,inkább törődjek bele,hogy soha nem lesz az enyém??

(Normál kinézetű vok,183 centi)

Főleg lányok válaszát várom akik érettek.Elítélnétek-e egyből,hogyha tudnátok ezeket a dolgokat,és úgy nyomulnék? :)


2011. okt. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ropppant egyszer a dolog. Eleinte barátként közeledj felé, találj ki rá egy ürügyet. PL: segíthetne ebben -abban mert jótanuló, te meg nem.

Kerülj közel hozzá, ismerjen meg. Így ha elkezded az udvarlást, nem a sztereotípiák alapján dönt majd, hanem a valóság alapján.


22/L

2011. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megpróbálhatnál közelebb kerülni hozzá. szerintem ha a csaj arra sem képes, hogy közelebbről megismerjen, vagy ha a barátai véleményére hallgat, akkor olyan is.
2011. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam,hogy megkérem,hogy segítsen ebbe-abba.Nemtudom,hogy megtenné-e,de köszi ez hasznos volt. :)
2011. okt. 18. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszenél, ha fiatalabb lennék, hát kezdj el beszélgetni vele, jobbat nem tudsz
2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:



Ügyesen csináld! Matekbók kérd meg, mert ott oda tudsz hozzá bújni, nem olyan mint a töri stb. Gyakorolni kell, látni a dolgokat, érted.. :)

Mondd, hogy mindenki őt ajánlotta, meg szerinted ő a legjobb és neked nagyon kellene a segítség, mert a sport a tanulás rovására ment és ezen változtatni akarsz. Egy kis lelkizés, hogy ne ítéljen el az egyesek miatt. :)

Elég 1 óra, legközelebb már odaköszönsz neki, odalépsz dumálni vele meg a barátaival. Érd el, hogy azok is kedveljenek, akkor nyert ügyed van.


Hosszú idő lesz, de meg tudod csinálni.


22/L

2011. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!