Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy magát "gangsta" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát "gangsta" típusú fiúnak miért tetszik egy komoly, visszafogott lány és akkor meg miért nem mer megszólítani?

Figyelt kérdés
Miért csak bámul,meg a barátaival is beszélnek rólam,de ennyi??
2011. okt. 18. 18:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy magát "gangsta" típusú FIÚNAK TARTÓ FIÚ miért tetszik egy komoly, visszafogott lány és akkor meg miért nem mer megszólítani?
2011. okt. 18. 19:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak furcs dolgok:D Én egy hülye szakmunkás leszek, de annyira tetszenek az egyetemista csajok, hogy milyen okosak:D 18F
2011. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A stílus egy dolog...én sem vagyok anyámasszonykatonája, sőt elég vagány vagyok stílusra, mégis van, hogy nem szólítok meg egy lányt...és miért ne tetszhetnél neki? ez nem stílushoz kötött...mindige zek a sztereotípiák...
2011. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hanem mihez kötött?
2011. okt. 18. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"gangsta" Pffff . Az ilyenektől a falnak tudok menni. Képzelem mekkora gengszer. Olyat is ismerek aki szó szerint niggernek tartja magát.Engem nagyon fel tud húzni ,hogy valaki itt ebben az országban "brúúklint" utánozza.

"Fúúú Wu-Tang killabeez jeeejjee mekkora szám ,mekkora szöveg én is nigger vagyok. de angolul egy k*rva szót nemtudok" Szánalom. És még úgy is öltözik :,D Szánalom komolyan.

2011. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az a gengszter stílus?
2011. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:


Mindenki szerepet játszik, attól hogy te "gangsztának" látod lehet hogy egy puhapö*s. Magyarországon minden második férfiember gengszternek képzeli magát, egészen addig amíg valóban cselekedni kéne ott azonban lekerül a lepel.

Ezzel arra próbálok rávilágítani, hogy teljesen mind1 hogy milyen a stílusa vagy a külseje, egyszerűen tetszel neki pont. Ha ez kölcsönös adj neki esélyt, szemezz vele stb blahlbah.


Az előttem szólónak:

Gangszer stílus amikor a mókus nagy fekete terepjáróba feszít és próbál nagyon keménynek látszani, pl bemész elé a forgalomban ő lehúzza az ablakot a pirosnál és elkezd magyarázni neked. Erre te közlöd vele hogy ha valamit akar csinálni is a pofázáson kívül, akkor csinálja gyorsan mert ge*ire nem érdekel a sírása. Erre hősünk maximum pofázik 1-2 kört még és zöld lesz a lámpa majd sose látod többé.

2011. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19:07 es igenjot nevettem (ismerek olyat aki niggernk tartja magát :DDDDD) ténleg ultra szánalmas nemvitás :D igaz a zenei részt meglehet érteni. Nem kell hogy értsd egy szám szovegét elég ha az életérzés átjon.
2011. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és akármilyen nehéz elhinni, kééépzeljétek, van olyan is, aki magyar, és megérti az angol számok szövegét :O naháát...csak mindenki abból indul ki, hogy "magyar vagy úgysem érted az angol szövegeket.." ez is kicsit szánalmas szerintem...


bocs az offért.

2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

van egy srác akivel tetszünk egymásnak.nah ő ilyen főkemény húdemenő undergroundos hiphop dj 28 éves.nagy graffitis arc.

én meg 19 éves egyetemista kis cuki csaj vagyok(és a hiphopért nem vagyok oda)...


ilyen az élet!nem egyedi az esetetek!

2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!