Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoktól a fiúktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a fiúktól kérdezem, akik a "nagymenő" csajokra utaznak. Mikor belenéztek egy "nagymenő" csaj szemébe, és egy "ártatlanos", visszahúzódó, aranyos kislány szemébe, soha nem látjátok a különbséget, és, hogy a másodikat kéne választani?

Figyelt kérdés
Hogy nem tud a legigazabb, soha nem hazudó dolog meghatni?
2011. okt. 18. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
A visszahúzódó, aranyos kislányoknak üzenem, hogy az efféle "menő csávók" nem nektek valók. Jobbat érdemeltek.
2011. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ez általánosítás. Ismerek nem is egy olyan "nagymenő" csajt, akinek őszintén kedves személyisége van. Szvsz ne általánosíts. :)
2011. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
De látjuk csak azok az ártatlanos visszahúzódó kislányok olyan falat szoktak maguk köré építeni amit nehéz áttörni...
2011. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Az én érdeklődésem csak az utóbbi típus tudja fölkelteni. És igen, pont elég a szemébe néznem ;)
2011. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

drága!


van akinek nem számít, hogy a csajnak mennyi esze van :)


és lehet h az illetőnek nem is tetszik külsőre az a szépszemű kis tündérke ! :)


egy nagymenő csaj is lehet szép belülről is, nem csak kívülről...

2011. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Fiú vagyok :))


Harmadik!

A személyiség az egó világa, az csak egy társadalom által rád ragasztott bélyeg...másra gondoltál te...nevezd jellemnek, vagy léleknek, vagy akárminek, de a személyiség, az nem az amire sokan használják.

2011. okt. 18. 20:37
 7/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat, előbbi üzenet nem a harmadiknak, hanem a másodiknak szól.

A harmadiknak azt üzenem: Ha megküzdesz, és elérsz egy ilyen csajnál komolyabbat, az egy tartósabb kapcsolat is lesz...mintha járnátok 1 hét ismertség után. Gondolkozz ezen el!

2011. okt. 18. 20:38
 8/21 A kérdező kommentje:
Ötödik válaszoló, olyan dolgokba mész bele, ami nem adott. Most spec arról volt szó, ha jobban értelmezed a kérdést, hogyha mondjuk választani kell kettő közül...
2011. okt. 18. 20:39
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

"Kedves első!

Fiú vagyok :))"


Én meg többes szám harmadik személyt használtam. Magyar nyelvtan illetve szövegértés egyes. :)

2011. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Saját tapasztalataim alapján mondom, hogy nem így működik.

1. fiúk igen nagy része a vagány csajokat választja. :)

2. az ártaltan jótét lélek csajok igen nagy része szűzkrva sajnos.

2011. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!