Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a kedves, csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kedves, csinos, normális, egyedülálló húszon-, és harminc éves lányok? Kihaltak?

Figyelt kérdés
Mintha nem is léteznének. Az online netes társkereső oldalakon száz levélre kb. 2 - 3 alkalommal érkezik válasz, és az is annyi, hogy köszi de nem (pedig átlagos, dolgozó, hétköznapi ember vagyok, se nem ronda, se nem szép, se nem gazdag, de nem is hajléktalan...) Alig van egyedülálló, külsőleg és belsőleg is NORMÁLIS nő ebben a korosztályban, akinek még nincs gyereke, és férje. A baráti társaságban és munkahelyen sincs egyedülálló csaj, - fogalmam sincs hol és hogyan kellene ismerkedni...?!
2011. okt. 20. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
én is Bakonyban bujkállok :D és 20 éves normális csaj vagyok...de egy rendes pasi sem talál meg :(
2011. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Össze kellene gyűjteni az ilyen 20éves normális csajokat. :)
2011. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bakonyi lánynak szívesen írnék, ha tudnék. :) De ha akarsz, írj, normális pasi vagyok, megtalálnálak.
2011. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Énis írnék kedves lányoknak :P
2011. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves lány vagyok, 25 éves. Nem bújkálok, itt vagyok. :)
2012. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!