Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyanok a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a mai lányok, hogy ha tetszik nekik egy férfi, akkor sem ők közelítenek felé, hanem meg sem mozdulnak?

Figyelt kérdés
Pl: Beszélek a lánnyal és látom rajta, hogy tetszem neki stb, de ha nem lépsz felé pl 1-2 héten belül semmit, akkor ő sem fog téged keresni. Pedig szeretne valamit látszik rajta, de inkább elszalasztja az esélyt, hogy összejöjjön a férfival, ha az nem lép semmit. Nem fog rádírni, nem fog rádtelefonálni stb. Lehet azért mert az megalázó, ha egy lány fut a fiú után? Mondom ez kb 10 ből 9 lány így fogja fel, hogy nem közelít. Megvárja még a fiú lép, ha meg nem, akkor elkönyveli, hogy ez egy tökfej és továbblép. De hogy megalázkodjon és ő nyisson, arra lusták. Ez majdnem minden nőre igaz.
2011. okt. 20. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem lustaság.


Személy szerint én NEM MEREK közeledni,mert tartok az elutasítástól.De ha kezdeményez,akkor tudom,hogy tetszem neki.:)

2011. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igazad van, de te is ugyanolyan hülye vagy, ha nem lépsz. Valamelyiküknek lépni kell, mert ha egyikük sem, akkor semmi sem lesz. Én nem gondolom, hogy egy lány nem kezdeményezhet, de ha a fiú se teszi, akkor egyformán hülyék.
2011. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de téged melyik bolygóról szalasztottak?

"De hogy megalázkodjon és ő nyisson, arra lusták."

Ezt olvasd már végig még egyszer! Lehet, hogy valami más oka van, hogy nem akar megalázkodni?


Tessék hozzászokni, hogy a férfi dolga kezdeményezni. Mondom FÉRFI.

Tehát nem mindegyik élőlény, amelyik állva vizel, csak az, aki valóban férfiként is viselkedik.


Aki reklamál, hogy a nők nem hajlandók megalázni magukat azzal, hogy fussanak utána, az speciel nem férfi.


Te, nem lehet, hogy a csajok ezért nem hívnak fel, és ezért nem nyitnak feléd akkor se, ha te megszólítod őket?

Kicsit beszélgettek, és rájön, hogy egy beképzelt ökör vagy, aki neki nem kell. Há' majd ba.szik hívogatni...!!!

2011. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Édes egyetlenem, melyik ujjadból sz*ptad, hogy a lánynak kéne utánad futni?


Jájnekem. Már ne is haragudj, de miért kéne bárkinek is megalázkodni? Az, hogy ha valaki felé közelítesz azt jelenti, hogy megalázod magad?


Logika... Nagyon-nagyon rosszul csinálod.

2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szia shanana! :) <3 :D amúgy kérdező, te vagy a vadász ő a préda.
2011. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ezt a részt nem értettem.


Te, nem lehet, hogy a csajok ezért nem hívnak fel, és ezért nem nyitnak feléd akkor se, ha te megszólítod őket?

2011. okt. 20. 18:18
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
nem megszólítani kell, hanem elhívni randira.
2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
18.06-os személyében az öntudatos hülye p.csa is megszólalt.
2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

szia dugópajti <3 :D


amúgy ha ennyire nem tudsz csajozni, inkább vegyél egy kutyát. te is, és mi is jobban járunk. egyedül a kutya jár nagyon rosszul. :D

2011. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat!

Én férfinek érzem magam, úgy gondolom, az is vagyok. Azonban úgy gondolom, NEM a férfi feladata a kezdeményezés. Szerintem ez egy hülye konzervatív szemlélet. Miért ne kezdeményezhetne a lány, ha tetszik neki valaki? Kezdeményezzen az, akiben felvetődik, hogy jó lenne járni. Ha a fiú, akkor ő. Ha a lány, akkor ő. Összedőlne a világ? Nem kell begyepesedettnek lenni :P


Ettől függetlenül a kérdezővel nem értek egyet, de ezt már írtam.

2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!