Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány csaj koptatott már le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csaj koptatott már le?

Figyelt kérdés

:) Egy őszinte kérdést tettem fel ide.

Hány csaj jött már be nektek életetek során és hánnyal lett is valami kapcsolatotok? (Lányok véleményére is kíváncsi vagyok)

Hogy ne mondjátok azt hogy szemét kérdéseket teszek fel én megvallom hogy 100 csajból akivel kikezdtem (vagy közeledtem felé) olyan 4-5 áll kötélnek. (A többi elhajtott hogy van barátom) dumával vagy simán lelépett/leépített meg ilyesmik.

Nem tudom hogy csak velem van e így vagy mással is de azért képbe szeretnék lenni hogy én vagyok nehéz ügy vagy másnak is kb ennyi az átlag szerencséje. A csajok ilyen válogatósak e.?


2011. okt. 20. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Soha egyetlenegy lány sem utasított vissza (:


20/F

2011. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egy se 17/F
2011. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ahha.. hihető..

Komolyan már mert bedepressziózom..:(

2011. okt. 20. 22:24
 4/24 anonim ***** válasza:
Talán 4, nem zavar, csak az az egy aki először igent mond mondjuk szerdán, hogy pénteken legyen randi, aztán másnap meg felhív, hogy mégse...na azt utálom.
2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Na jó, elárulom a titkot: sosem kezdeményeztem :D Csak egyetlenegyszer, az meg bejött, szóval megvan a 100%-os arány :D Így is marad ez már mindörökké.
2011. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egy lány sem koptetott le, de nem is próbálkoztam náluk soha:D 18F
2011. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a jelenlegi barátnőmnél kezdeményeztem csak,de az is bejött..a többi 25/30(egyéjszakás,bulis,alkalmi) meg kezdeményezés nélkül...ugyh pechem van...by Nesh
2011. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, kérdező!

Nekem két barátnő és több száz koppanás. Meg sem lehet őket számolni, annyi volt. Nem vagy egyedül.

2011. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
1 barátnő, 40 koppanás.
2011. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

áá, nagyon sok, szerintem már most közel járok a 30/30-hoz


vagyis nálam is azzal jöttek a leggyakrabban, hogy foglalt vagyok van pasim, közben meg mosolygott is olyan öntelten sok csaj, mások meg egyből elrohantak és hozzám sem szhóltak


ezek élő ismerkedések csak


a netest is hozzávéve van már 60 is

2011. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!