Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány egy suliba járunk már visszautasított, de azóta állandóan engem nézz (és úgy néz mintha azt mondaná gyere már ide)
2011. okt. 21. 18:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
randa vagy és ilyet még nem látott
2011. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
köszi akk már értem:DD
2011. okt. 21. 18:24
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor e legjobb teendő keresni egy másikat és nem foglalkozni vele többet. Légy férfi! Nehogy már még egyszer odamenj, h megint elküldhessen. Csak ezért néz. Meg akar megint alázni. Nah meg jólesett a női egójának h van egy balf@sz akit elküldhet.
2011. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
pedig pont úgy érzem h ha most próbálkoznék akk összejönne de lehet h nem
2011. okt. 21. 18:29
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha akarna valamit megkeresne valami olyasmi szöveggel "h ne haragudj, megbántam. megpróbálhatnánk ha még te is akarod." Elvégre ma már egyenjogúság meg liberalizmus van.
2011. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
hogyan koptatott le? mikor? és miből godolod, hogy úgy néz?
2011. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
azt írta h van barátja (igazából nincs is..) 2 hónapja volt de neten írta meg tudja h bele vagyok esve( bár mostanában próbálok úgy tünni h "leszarom" de nem könnyű)
2011. okt. 21. 18:40
 8/39 A kérdező kommentje:
Ismerősök szokták mondani h úgy megnéz de csak a hátam mögött.. Egyébként amikor egyedül van akkor még néha szemezni is szoktunk. Múltkor pl. büfébe egyszerre kerültünk sorra és olyan zavarba jött h nem tudta mit is kér amit nem értek mert ha nem érdeklem akkor miért jön zavarba?
2011. okt. 21. 18:42
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Akkor pedig biztos h csak a női hiúsága dolgozik benne. Nem könyörögtél neki amiért nemet mondott, hanem lesz@rod (ő nem tudja h ez csak látszat), és ez most b@ssza a hiúságát. Ha továbbra sem fogsz vele foglalkozni akkor továbbra is fog nézni, de ha megint bepróbálkozol, garantáltan megint elküld, mert rájön h mégis érdekel téged, és máris nem leszel neki érdekes, hanem csak egy lúzer, akit már egyszer lekoptatott. Boccs haver, de az az egyik leggyakoribb jelenség a nőknél. 25F
2011. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
köszi lehet igazad van de ezekszerint vmennyire bejövök neki
2011. okt. 21. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!