Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak neten ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak neten ismerkedni, vagy mit csináljak? Mindenki tévedne?

Figyelt kérdés

Most nem számít hogy nézek ki, azt hiszik a lányok hogy játszok velük, hogy csak kihasználnám őket, de ez annyira nem igaz hogy még szüz vagyok.


Kb mindenhonnan azt hallom vissza hogy milyen fajin gyerek vagyok, diszkóban táncikálva nem volt még lány aki ne táncolt volna velem akit elkapok :D sőt meg angol tag is mondta hogy: ohh its a beautiful people :D Állítólag túl szent vagyok és kedves. Ez lenne a baj?


2011. okt. 23. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy egoista f@sz vagy:)
2011. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tévedés, maga az első aki ezt a jelzőt használja rám. más oka lehet.
2011. okt. 23. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ki kell ábrándítsam magácskát, de én meg a második vagyok, aki ezt állítja.
2011. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most mondjam,hogy nekem írhatsz privit??

Már csak azért is,hogy jobban meg tudjam ítélni mi a "baj" veled.-Bár szerintem semmi.Nem lehet,hogy túl jó pasinak tartanak magukhoz??

2011. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"its a beautiful people"


Ilyet csak az mond, aki kettes angolból. :D

2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ma 16:04-es személyében itt az első lány, akit sikerült befűznie az ócska szövegével:) Szánalmasnak tetszik lenni.
2011. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

második 16:06 amit leírtam nem én gondolom magamról, hanem mások rólam. oké akkor csúnya vagyok, így mi a válaszod?


angol anyanyelvű nemigen jár angol órákra:D

2011. okt. 23. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyenge a dumád... nem érted?:) Ha valóban olyan frankó csávó lennél, nem írtad volna ki ezt a kérdést:)
2011. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"angol anyanyelvű nemigen jár angol órákra:D"


Úgy látom, nem csak az angoltudásoddal van gond, hanem a logikáddal is. :)


Azt akartam ezzel mondani, hogy egy angol anyanyelvű nem fog ilyet mondani, de még egy magyar sem, aki kicsit is tud angolul.

2011. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!