Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin, ebédnél, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin, ebédnél, mit illik inni? A feszültségoldás miatt biztos jót fog majd tenni egy pohárka bor. De a férfi lehet nem iszik, mert este vezetni fog, akkor ne is rendeljek magamnak vmi alkoholt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszik ha egy nő bort kér, pláne ha ügyel az etikettre is és tudja mihez milyen fajtát illik rendelni.


Sokkal stílusosabb mint egy pohár víz/kóla/narancslé, de ezeket ki lehet könnyedén magyarázni, elfogadhatóak (nem szeretem az alkoholt, vezetek, stb.).


A sör elég prolisnak hat, koktélt/pezsgőt meg jellemzően sznobok v. lotyók isznak első randin (szóval, ha mondjuk a nő 'sex on the beach'-t rendel elsőre, az igen hülyén veszi ki magát).


Remélem segítettem. 26/F

2011. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
53%
Őőőőő, ki is a sznob? :)))
2011. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Kovpet, attól, hogy tudom, hogy illik viselkedni egy randin, még nem leszek sznob. Akkor lennék az, ha nem tudnám, de azt a látszatot akarnám kelteni és még fel is vágnék vele.


Én, ha egy lány pizzát iszik sörrel egy normálisabb étteremben az első randin, nem ítélem el, nem lenne kizáró ok, hogy összejöjjek vele. Zavarna ugyan, hogy nem tud viselkedni, de mint minden, ez is tanulható.


Ellenben, ha a hölgyemény berendel mondjuk homárt valami drága likőrrel, mert az volt a legdrágább kombináció, hát lehet, hogy nem várom meg a randi végét, pedig úgy illene.

2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
64%

"attól, hogy tudom, hogy illik viselkedni egy randin, még nem leszek sznob"


Attól persze, hogy nem. De olvasd már vissza hogy mit írtál :)

2011. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

étteremben lesz... gondoltam hogy stílusos is ott a bor.


akkor nem gáz, ha úgy alakul hogy ő nem iszik én meg igen?

2011. okt. 24. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, zavarja-e, erre persze azt mondja majd, hogy nem
2011. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy csomó olyan sztori van, hogy a lány össze vissza hányt, a srác meg hazavitte és így jöttek össze. Több éves kapcsolatot is tudok ilyet. Hajrá


23/L

2011. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pff

hát én nem bebaszni akarok :D

2011. okt. 24. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!