Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek az átlagos fiúk?

Figyelt kérdés

Az átlagos alatt azt értem,hogy nem macsó,alfahim.Normális, általános tulajdonságú,szerény,csendes és illemtudó.De ezek mellett mindenről lehet vele beszélni, őszinte és kedves, ha kell komoly ha kell vidám..Nincs semmi különös szokása.


Ha nem jön be akkor miért..kort is


2011. okt. 23. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bejön csak az a baj h az ilyen pasik sosem mernek kezdeményezni :( 20/l
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
háát figyelj ebből nekem az jött le hogy az illető unalmas, nem megy sehova........ és az NEM
2011. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek az első válaszolóval. Mármint abban, hogy nem merünk kezdeményezni, holott tudjuk hogy bejövünk ennek meg annak :S Mi emiatt vagyunk magányosak, sok lány meg emiatt kényszerül olyannal járni, akiről már előre sejti, hogy csúnyán meg fogja bántani.


18F

2011. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nálunk a kezdeményezéssel vannak problémák.
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonló vagyok, annyi különbséggel, hogy semmiről nem lehet velem beszélni, nem vagyok őszinte és nem vagyok vidám. Ezek a tulajdonságok pont elegek ahhoz, hogy egy lányt sem érdeklem, még barátaim sincsenek. Egy igazi barátom van, azzal nem kell beszélni, nem baj, ha hazudok neki, viszont vele mindig vidám vagyok. Úgy hívják, hogy Kawasaki. 18F
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kovpet ***** válasza:

illemtudó, mint átlagos? LOL :)


Utolsó: milyen Kawa? :)

2011. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy öreg zzr 400-as.
2011. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kovpet ***** válasza:
Az jó fajta :)
2011. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen lenne az ideális. Nem kell vidámnak lennie, ha nem az. Beszélgetni sem kell sokat, ha szeret egyedül lenni, nincs semmilyen elvárásom a közös programokat illetően vagy hogy mi a hobbija, rajtam kívül mi érdekli még. Az őszinteség annyiban számít, hogy ha megbeszélünk valamit, akkor ott helyben mondjon rá nemet és ne az utolsó pillanatban hozzon kellemetlen helyzetbe azzal, hogy valami kifogással lemondja. Meg persze fontos az őszinteség azzal kapcsolatban, hogy akar-e velem lenni, ne okozzon fájdalmat azzal, hogy kitér a téma elől, ha változtak az érzései.

Kezdeményeznék én, nem is ez a probléma, hanem hogy az ilyen pasik nincsenek jelen sehol. Persze ha ez nem így lenne, akkor ők sem ilyenek lennének, ez a buktatója az egésznek. A véletlen találkozások meg általában túl rövidek ahhoz, hogy kialakuljon bármi érdeklődés bennem. Rohadt nehéz, nekem nem kell pörgős macsó, se gazdag, kigyúrt, se semmi.. csak egy átlagos, akinek vannak tulajdonságai, mint minden embernek, az sem zavar, ha teljesen eltérő, mint én.

Nem azt mondom, hogy akárki jó, sőt. Kell hogy vonzódjak, ez akárkinél nem történik meg, de hát eleve nincs nagyon miből válogatni.

2011. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:12!


Tudod mennyi ilyen srác van? Rengetegen vagyunk. Csak az utcán és tömegközlekedési eszközökön nehéz megállapítani, hogy ki az átlagos, normális.

2011. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!