Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy félre értek valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban,akivel szeptember óta nagyon jóban vagyunk...

De már annyira,hogy mindenki mondja és kérdezgeti,hogy mi járunk-e meg hogy miért lógunk mindig együtt.

Nem járunk,de nekem nagyon tetszik...Sőt :/


Néha úgy érzem,hogy én is tetszem neki,de néha meg nem.

Pl. a tesójával együtt teniszezem és elkezdtünk beszélni a srácról és Ő mondta,hogy engem nagyon szeret a srác,mert sokat beszél rólam.

A suliban is mindig együtt vagyunk,de néha olyan bunkó tud velem lenni mások előtt,hogy sírnom kell tőle.

De ha nincsenek ott a többiek,akkor tök rendes.


Facebookra is kiírta,hogy beteg lett,vagy 200-an írták neki kommentbe,hogy jobbulást meg hasonlók és én is írtam neki,de csak az enyémet lájkolta be,pedig az egyik legszebb csaj is írt az osztályból neki,de arra csak egy "Köszi"-t írt és nem lájkolta a bejegyzését...


Tetszem neki vagy miért csinálja ezt?


Próbálom kerülni,mert sokak szerint nincsen rám jó hatással(a szülei elég befolyásosak,ezért a környéken mindent megtehet következmények nélkül és a suliban is,szóval mindenki szerint Ő a suli&a város legrosszabb gyereke),de nem tudom elkerülni,mert Ő is keresi a társaságomat,nem csak én az övét.



14L


2011. okt. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Ha nagyon idegesít, mondd meg a szemébe, hogy HAGYJA ABBA!
2011. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor miért ölelgeti mindig az egyik csaj osztálytársunkat?!

Kérdeztem a sráctól,hogy most akkor össze akar-e jönni a lánnyal,de azt mondta,hogy nem,csak hülyülni jó vele...Nem tudom,hogy elhiggyem-e vagy ne...

2011. okt. 24. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszel neki. De jó Nekeeeeed.. :)

Szerintem ha néha furcsán viselkedik (bunkó mások előtt veled-mint írtad), akkor csak menőnek akar látszani, ne cikizzék, hogy szerelmes/tetszel neki. Kisfiúknál előfordul.

Hogy miért ölelgeti a másik csajt, nem tudom, valószínű csak féltékennyé akar tenni.

2011. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, az már biztos!:)
2011. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen az osztálytársammal, de őt nem szereti viszont. :/ De lehet, hogy téged viszont szeret. szerintem szeret. ^^
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!